13 Şubat 2019 Çarşamba günlük burç yorumları

13 Şubat 2019 Çarşamba günü burcunuzu nelerin beklediğini öğrenmek istiyorsanız azonceoldu.com'da sizler için yazdığımız günlük burç yorumları yazımızı okumalısınız. İşte 13 Şubat 2019 Çarşamba günlük burç yorumları...

13 Şubat 2019 Çarşamba günlük burç yorumları
Son Güncelleme: 12 Şubat 2019 Salı 09:09
12 Şubat 2019 Salı 09:03

13 Şubat ÇARŞAMBA GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Koçların azmi Mars'tır. Azminiz sayesinde istediğiniz her şeye ama sabırla ama aniden kavuşacaksınız. Yeni işe başlarken Mars size enerji verecek ve işleri hızlandıracak. Mars'ın enerjisinden korkmayın.

BOĞA BURCU

Bugün sizin için birçok proje gündemde. Sürekli projeler tasarlayacağınız bir gün. Güzel haberler ile heyecanlanacağınız bir gün daha sizin olacak. Önemli şahıslarla görüşeceksiniz. 

İKİZLER BURCU

İkizler Burcu olarak paranızı doğru kullanmanız gerekiyor. Ödemelerinize yönelik planlar tasarlayın. Gün boyu para konusunda yeni kararlar alacaksınız.

YENGEÇ BURCU

Hafta sonu size mutluluk verecek müjdelerle birlikte gelecek. Fırsatlar, şans oyunlarında kazançlar bu müjdelerin habercisi olabilir. 

ASLAN BURCU

Duygusal yönünüzü gizlemeyin, aşk hayatınızda daha açık olun. Rüyalarınız size bazı şeylerin ipucunu verecek asla unutmayın. Hayatınıza birini alabilirsiniz ve bu şahıs size iyi gelecek.

BAŞAK BURCU

Bugün alacağınız kararları en azından bir sonraki güne kadar erteleyin. Bugün sizin için çelişkiler ve şüphelerle dolu bir gün olacak. Vermiş olduğunuz bir karardan şüpheye düşebilir, bir davranış biçiminin doğruluğundan kuşku duyabilir ya da bir kişi veya işle ilgili olarak çelişkiye kapılabilirsiniz. Size yardımcı olacak iç sesinizi duyamıyor da olabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Aşırı duygusalsınız bu günlerde. Duygularınıza kulak verin ve onları açığa çıkarın.  Sizi rahatsız eden şeyleri çekinmeden ortaya dökmekte üstünüze yok. Sevimli bir kişi bugün hayatınızda önemli bir rol oynayabilir.

AKREP BURCU

Ruhsal ve manevi yönden bir arayış içindeyseniz bugün bu doğrultuda önemli bir adım atabilirsiniz, tehlikeli günlerdesiniz. 

YAY BURCU

Hafta sonunu bir kutlama yaparak geçireceksiniz. Belki bir başarı belki dostlarınızın özel günü... Ufukta bir aşk var. 

OĞLAK BURCU

Beklemek yerine hedefinize odaklaşın. Enerjinizi boşa sarf etmeyin ve hedefleriniz üzerine harcayın. 

KOVA BURCU

Elinize geçen fırsatları kaçırabilirsiniz. Hafta sonuna dikkat edin. Güneş tutulması da sizi çok etkileyecek. Engellerle savaşın, çaresizce beklemeyin. 

BALIK BURCU

Hafta sonu sizin için çok canlı ve dünya ile iç içe geçmiş bir şekilde vakit geçecek. Her şey sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleşecek. Hafta sonunun tadını güzelce çıkarmaya bakın. 

 

 

 

 

Yorumlar