Vuslat dizisi hangi gün hangi kanalda - Vuslat dizisi konusu ne, oyuncuları kim?

TRT 1'de yepyeni bir dizi başladı. Vuslat dizisi hangi gün hangi kanalda - Vuslat dizisi konusu ne, oyuncuları kim? soruları gündeme geldi. İşte Vuslat dizisi hangi gün - Vuslat dizisinin konusu ne oyuncuları kim? yanıtı.

Vuslat dizisi hangi gün hangi kanalda - Vuslat dizisi konusu ne, oyuncuları kim?
Son Güncelleme: 15 Ocak 2019 Salı 13:15
15 Ocak 2019 Salı 13:15

Vuslat dizisi hangi gün - Vuslat dizisinin konusu ne oyuncuları kim? sorusu TRT 1'de yayınlanan diziyle gündeme geldi. Peki ama Vuslat dizisi hangi gün - Vuslat dizisinin konusu ne oyuncuları kim? İşte Vuslat dizisi hangi gün hangi kanalda - Vuslat dizisi konusu ne, oyuncuları kim? yanıtı. 

Vuslat dizisinin konusu nedir?

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.

Vuslat dizisi hangi gün hangi kanalda?

Vuslat dizisi pazartesi günleri TRT 1'de saat 20:00'da yayınlanıyor. 

Vuslat dizisinin oyuncuları kimdir?

Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un oturduğu, senaryosunu ise Betül Yağsağan kaleme aldığı Vuslat'ın başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi birbirinden önemli isimlerde yer alıyor.

ü

 

 

 

 

Yorumlar