Ali Koç'tan yine operasyon kararı!

Yapılan büyük yatırıma rağmen yine şampiyonluk yarışından uzak kalan Fenerbahçe'de başkan Ali Koç yeniden bir operasyona hazırlanıyor. Sezon sonunda teknik ekip, futbolcular ve yönetimden birçok isimle yollar ayrılacak.

Ali Koç'tan yine operasyon kararı!
Son Güncelleme: 10 Nisan 2021 Cumartesi 13:55
10 Nisan 2021 Cumartesi 13:37

enerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, yeni sezon için bir kez daha operasyon yapma kararı aldı. Başkan Koç; yönetim, teknik ekip ve kadrodan birçok isimle yollarını ayırma kararı aldı.

Volkan Demirel, Mehmet Aurelıo Ve Selçuk Şahin'e güle güle

Alınan bilgilere göre teknik ekipteki herkese veda edilecek. Volkan Demirel ile Mehmet Aurelio'nun görevine son verilecek. İdari koordinatör Selçuk Şahin'e de 'güle güle' denilecek.

Kadroda yine önemli bir revizyon yapılacak

3 yılda 50 transfer yapıp tam 2 milyar lira harcayan ancak başarı kazanamayan Koç, sezon sonunda yine kadroda önemli bir revizyon yapacak. Transfere için milyon eurolar harcanacak.

YÖNETİM DE DEĞİŞİYOR

Ali Koç seçime yeni bir yönetimle girmeye de hazırlanıyor. Koç'un Selahattin Baki, Sertaç Komşuoğlu ve Metin Sipahioğlu dışındaki isimlere yeni dönemde çalışmayacağı ifade ediliyor.

İşte Fenerbahçe'nin sezon sonunda yollarını ayıracağı isimler:

Gustavo gidici

Son haftaların eleştirilen isimlerinden Luiz Gustavo yol ayrımında. Alınan bilgilere göre Brezilyalı yıldız sezon sonu Fenerbahçe'den ayrılmayı düşünüyor. Luiz Gustavo'nun Lyon ve Marsilya'nın yanı sıra Çin'den de cazip teklifler aldığı öğrenildi.

Ali Koç da yüksek maaşı sebebiyle gönderilmesini istiyor

Başkan Ali Koç'un da 2 yıl sözleşmesi olan ve 34 yaşına gelen Gustavo'yu yüksek maaşı nedeniyle göndermeye sıcak baktığı öğrenildi. 2019'da Sambacı yıldız için Marsilya'ya 6 milyon Euro ödenmişti.

Gözden çıkarılan diğer isimler...

Takımdan gönderilecek diğer futbolcular ise Harun Tekin, Marcel Tisserand, Mauricio Lemos, Filip Novak, Mbwana Samatta, Papiss Cisse, Mame Thiam, Diego Perotti, Jose Sosa, Ferdi Kadıoğlu,

Yorumlar