Younes Belhanda, Beşiktaş'a gitmek istiyor

Son dakika transfer haberleri… Galatasaray'ın sürpriz bir şekilde sözleşmesini tek taraflı feshettiği Younes Belhanda'nın Beşiktaş'a transfer olmak istediği öne sürüldü.

Younes Belhanda, Beşiktaş'a gitmek istiyor
Son Güncelleme: 14 Nisan 2021 Çarşamba 15:18
14 Nisan 2021 Çarşamba 15:14

Galatasaray ile olan sözleşmesinin feshi ile Sarı-Kırmızılılardan ayrılan Younes Belhanda, İstanbul'dan ayrılmayı ise düşünmüyor. Avrupa'nın birçok önemli ekibinin kendisinin transferi adına devrede olmalarına rağmen Belhanda'nın İstanbul'da kalmak ve yeni sezonda Beşiktaş forması giymek istediği iddia edildi.

BETIS, SEVILLA VE VALENCIA İSTEMESİNE RAĞMEN...

Yunanistan'dan Red News ve Fransa'dan Allez-Paillade'nin haberlerine göre Belhanda, İstanbul'da kalmak istiyor. Olympiacos'un girişimlerine rağmen kararını daha sonra açıklayacağını belirten Belhanda ile Betis, Sevilla ve Valencia gibi önemli takımların da ilgilendiği ifade edilmekte.

BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAK İSTİYOR

Beşiktaş'ın gündeminde olduğu iddia edilen Belhanda'nın özellikle ailevi nedenlerden dolayı İstanbul'da kalmak istediği ve kariyeri adına da Beşiktaş ile Şampiyonlar Ligi'nde mücadele etmeye sıcak baktığı aktarılmakta.

OLYMPIAKOS'TAN 3 YILLIK TEKLİF

Olympiakos'un Belhanda için 1.7 milyon Euro'nun üzerinde bir maaş ile 3 yıllık sözleşme teklifinde bulunduğu iddia edilmekte.

Yorumlar