Devlet Bahçeli ilk mitingini Söğüt'te düzenledi

MHP lideri Devlet Bahçeli yerel seçim mitinglerine Bilecik'in Söğüt ilçesinde start verdi. Bahçeli, "Büyük milletlerin her zaman beka sorunu vardır. Türk milleti büyüktür ve her zaman da büyük kalacaktır." dedi.

Devlet Bahçeli ilk mitingini Söğüt'te düzenledi
Son Güncelleme: 10 Mart 2019 Pazar 17:37
10 Mart 2019 Pazar 14:31

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yerel seçim mitinglerine Bilecik'in Söğüt ilçesinde start verdi. Bahçeli Söğüt'te vatandaşlara hitap etti.

Bahçeli'nin konuşmalarından satır başları şöyle:

Zillet ittifakını oluşturan partiler beka sorunu yoktur diyor. Bunu gelsinler Ertuğrul Gazi’nin huzurunda söylesinler.

Büyük milletlerin her zaman beka sorunu vardır. Türk milleti büyüktür ve her zaman da büyük kalacaktır.

Bugün beka sorunlarımız geçmişe göre ağırlaşmıştır.

Beka olmadan siyaset yapmanın manası söz konusu mu 31 Mart gelip çattığında zillet ittifakına Söğüt’ün tutumunu gösterecek misiniz?

Cahiller ve cani ruhlular bilmese de büyük milletlerin her zaman beka meselesi vardır çünkü büyük milletler ebediyete kadar var olmayı hedef tayin ederler.

 "Milli bekamızı hedef alıyorlar"

Türkiye'yi karanlığa itmek istiyorlar, 'Türkiye köşeye sıkışsın' diyorlar, milli bekamızı hedef alıyorlar, milli birliğimizi yıkmayı planlıyorlar. Dünün tekfurları neyse bugünün iş birlikçileri aynıdır. Dünün Bizans'ı neyse bugünün ihanet ortakları tıpatıp aynısıdır.

CHP, İP, HDP, SP, ÖDP beraberce aynı kervana girmişler, aynı kafilede yerlerini almışlardır.

Atatürk'ün partisi terör örgütleriyle düşüp kalkmaktadır. CHP, HDP ve İP arasında vahim paslaşmalar, ibretlik kucaklaşma sahneleri vardır ve ortadadır. FETÖ bunların yanındadır. CHP Genel Başkanı, telaş ve korku içindedir, yalan üstüne yalan konuşmaktadır, şuurunu kaybetmiş, akıl ve izan ölçüleri tümden kaybolmuştur.

Yorumlar