Dünya müzik devi Sony Müzik’ten Türk Prodüktörler Moses & Emr3ygul’e Platin Plak ödülü!

Rusya'da Sony Müzik'ten Türk Prodüktörler Moses & Emr3ygul’e dünyaca ünlü şarkıcıların da ödül aldığı 'Platin Plak' ödülünü layık gördü.

Dünya müzik devi Sony Müzik’ten Türk Prodüktörler Moses & Emr3ygul’e Platin Plak ödülü! - Sayfa 1

Geçen yıl We Are Venom şarkılarıyla isimlerini dünyaya duyuran Türk prodüktörler Moses & Emr3ygul, bu yıl ‘A Million on My Soul albümleri ile daha önce; Rihanna, Eminem, Tiesto, Skrillex, Travis Scott gibi sanatçıların bir bölgede 1.000.000 satış yapan albümleriyle layık görüldüğü Platin Plak ödülünü kazandı!

1 4
 
Dünya müzik devi Sony Müzik’ten Türk Prodüktörler Moses & Emr3ygul’e Platin Plak ödülü! - Sayfa 2

2020 yılında Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı Alexiane ile çıkardıkları single’ları ile dikkat çeken Moses & Emr3ygul, Rusya’da uzun süre müzik listelerinde zirveyi korudu. Ülke çapına yayılan ün ve başarısının ardından Moses & Emr3ygul, Dünya müzik devi Sony Müzik’in layık gördüğü Platin Plak ödülü ve milyonlara ulaşan albüm satışlarıyla ülkemizi gururlandırdı.

2 4
 
Dünya müzik devi Sony Müzik’ten Türk Prodüktörler Moses & Emr3ygul’e Platin Plak ödülü! - Sayfa 3

Shazam global listesinde aylardır yerini koruyan A Million on My Soul parçası Rusya’nın yanı sıra; Yunanistan, Almanya, Polonya, Kazakistan, Litvanya, Beyaz Rusya, Gürcistan, Ukrayna, Kırgızistan, Moldovya, Lübnan ve Ermenistan’ın Top 200 listesinde ilk 10 içerisinde kendine yer buldu ve yükselmeye devam ediyor.

3 4
 
Dünya müzik devi Sony Müzik’ten Türk Prodüktörler Moses & Emr3ygul’e Platin Plak ödülü! - Sayfa 4
4 4