Survivor 2020 Yunus Emre Özden Instagram, kaç yaşında, mesleği, kimdir?

Survivor 2020 Yunus Emre Özden Instagram, kaç yaşında, mesleği, kimdir? soruları Survivor 2020’ye katılması ile araştırılmaya başlandı. Peki, Survivor 2020 Yunus Emre Özden Instagram, kaç yaşında, mesleği, kimdir? Detaylar haberimizde…

Survivor 2020 Yunus Emre Özden Instagram, kaç yaşında, mesleği, kimdir?
Son Güncelleme: 4 Mart 2020 Çarşamba 11:55
4 Mart 2020 Çarşamba 11:32

Survivor 2020 Yunus Emre Özden Instagram, kaç yaşında, mesleği, kimdir? Ekranların en çok izlenen programlarından biri olan Survivor’da sürpriz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Survivor 2020’de elenen ve diskalifiye olan altı yarışmacının yerine yeni isimler katıldı. Yedek yarışmacılar arasından adaya dahil edilenler arasında Gönüllüler takımında mücadele edecek olan Yunus Emre Özden. Survivor 2020 Yunus Emre Özden Instagram, kaç yaşında, mesleği, kimdir? Sizin için hazırladık.

Survivor 2020 Yunus Emre Özden Instagram, kaç yaşında, mesleği, kimdir?

1993 İstanbul/Silivri’de doğan ve hala Silivri’de ikamet eden model, 1.85 boyunda ve 82 kilo. 2 çocuklu ailenin tek oğlu olan Survivor Yunus Emre, Açıköğretim Fakültesi’nde Ulaştırma Lojistik okuyor.

Lise hayatında yaşadığı bir rahatsızlık sonucu çok kilo aldığını ve okuldayken, aldığı kilolarla çok dalga geçildiği için okulu bir türlü sevemediğini ifade eden model, bu sebeple tedavisi sona erdiğinde okul çıkışı şehir stadında koşarak 96 kilodan 64 kiloya düştüğünü anlatıyor.

17 yaşına geldiğinde başvurduğu ajanslarla katalog çekimi yapan Yunus Emre, 18 yaşına geldiğinde Fashion Week’e çıkmaya başladığından bahsediyor. Modelliğin bir parçasının da spor olduğunu ve bu nedenle kum torbasının başında saatler geçirdiğini, küçüklüğünde ise hep dövüşçü olmayı hayal ettiğini; fakat ailesinin buna izin vermediğini söylüyor.

Daha sonrasında spor salonuna gelen profesyonel kick boxer, güreşçi ve karetecilerle yaptığı antremanlarda onlardan daha iyi olduğunu fark eden Yunus Emre, MMA dövüşlerine katılmaya başlıyor. 2019’da Türkiye 3.’sü, İstanbul 2.’si olan Yunus Emre, şu anda modellik ve yardımcı oyunculukla ilgilendiğini, aksiyon filmi çekmek ve dövüş kulübü sahibi olmak gibi hayalleri olduğunu söylüyor.

MMA Federasyonu’nun bile kendisine “hocam” diyerek hitap ettiğini belirten Yunus Emre, MMA’nın kötülüklerden arınma ve başarısızlıklardan başarılar çıkarma öyküsü olduğunu anlatıyor.

Yunus Emre Özden'in Instagram hesabına @y.emreozdenn adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorumlar