Söz 69. bölüm izle star tv - Söz son bölüm tek part blutv izle

Söz 69. bölüm izle - Söz son bölüm tek part blutv izle. Söz'ün Star TV'de yayınlanan 69. bölümüne Yavuz'un Dragan'ı köşe sıkıştırması damga vuracak. Söz 69. bölüm fragmanı ve söz 69 bölüm izle star tv bilgleri bu haberde. İşte Söz 69 bölüm izle dailymotion ve söz 69 bölüm izle youtube bilgileri.

Söz 69. bölüm izle star tv - Söz son bölüm tek part blutv izle
Son Güncelleme: 11 Şubat 2019 Pazartesi 14:14
11 Şubat 2019 Pazartesi 13:53

Söz 69. bölüm izle - Söz son bölüm tek part blutv izle. Yavuz yaptığı büyük hamlesiyle Dragan'ı köşeye sıkıştıracaktır. Haberimizde Söz 69. bölüm fragmanı ve söz 69 bölüm izle star tv bilgilerini bulabilirsiniz. Söz son bölüm blutv - söz son bölüm izle star tv bilgilerini Azonceoldu ekibi olarak sizlerle paylaşıyoruz. Yavuz’un gözü karalığı karşısında çaresiz kalan Linda, Dragan’ı ona bırakmak zorunda kalır. İşte Söz 69 bölüm izle dailymotion - söz 69 bölüm izle youtube.

Söz | 69.Bölüm - Fragman 1

Yavuz, yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırıyor.

Yavuz yaptığı büyük hamleyle Dragan’ı köşeye sıkıştırır. Yavuz’un gözü karalığı karşısında çaresiz kalan Linda, Dragan’ı ona bırakmak zorunda kalır. Kopuk’un da yardımıyla Dragan’ı Türkiye’ye getirmek için Yavuz’u zorlu bir süreç beklemektedir.

Nazlı’nın Ateşle karşılaşmasının hemen ardından beklenmedik bir gelişme yaşanır. Ateş’in yaşadığına canlı tanık olan Nazlı bu durumu Erdem ve Tim’e anlatır fakat bütün aramalar yine sonuçsuz kalır. Ateş’e dair bir ipucuna sahip olduğunu düşünen Nazlı bu işin peşini bırakmamakta son derece kararlıdır.

Söz | 69.Bölüm - Fragman 2

Seda’nın yakalanmasının ardından Sami ile bağlantılı olduğuna dair şüpheler üzerine Tim harekete geçer ve Sami’nin izine ulaşabilmek için yoğun gayret gösterir. Sami ise güvenli bir yer olarak Samet’in evinde kendisini yurtdışına çıkaracak helikopteri beklemektedir. Tim’in ani operasyonu beklenmedik sonuçlara yol açacaktır.

Ayrıca Yavuz ve Derya buluştukları restoranda onları bekleyen sürprizden habersizdirler. Linda’nın ansızın ortaya çıkışı bir anda tüm dengeleri değiştirecektir.

Yayın Günü: 11 Şubat Pazartesi

Yayın Saati: 20.00

Söz 69. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Söz 69. bölümünü izlemek için yukarıdaki kırmızı linke tıklamalısınız.

İŞTE SÖZ BLUTV İZLE TIKLA İZLE

Söz 69. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Söz 69. bölüm izle - Söz son bölüm tek part blutv izle

Söz konusu

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır. Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

Söz dizisi yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı Star Tv’de.

Söz 61. bölüm izle - Söz son bölüm tek part izle

Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu (Tolga Sarıtaş)

Ekibin komutanıdır. Çok iyi bir asker ve liderdir. Zekası ve karizmasıyla tüm timin saygısını kazanmıştır. Bir yanda ülkesi için çarpışırken bir yandan da tutkulu ve zor bir aşka yelken açacaktır.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Tolga Sarıtaş, 30 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve aslen Sivas’lıdır. Lise eğitimini Halil Akkant Lisesinde tamamlamış, üniversite eğitimi ise Açık Öğretim Fakültesi İşletme Bölümü okuyarak devam ettirmektedir.

Genç yaşlarından itibaren oyunculuk anlamında kendini geliştirmeyi hedefleyen Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı kadrolarında oyunculuk eğitimi alarak çeşitli oyunlarda kendisini gösterdi. Sonrasında ise yakışıklılığı ile de insanların ilgisini çekmeyi başaran Sarıtaş, kısa zaman içerisinde profesyonel kariyerine imza attı.

2009 yılında yabancı bir yönetmenin çektiği ve kısa bir zaman dilimi içerisinde adından ciddi anlamda söz ettiren Bahtı Kara filmi ile birlikte ilk beyazperde projesine çıkmayı başardı ve bu anlamda yapımcılara ve izleyicilere kendisini gösterdi.

Arada geçen zaman dilimi içerisinde küçük çaplı ve bölümlük roller ile birkaç farklı dizi ve filmde kendisini gösteren Tolga Sarıtaş, 2013 yılında 20 Dakika dizisi kadrosuna girmiştir ve bu dizide yine geri planda olmasına rağmen yapımcıların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır.

Oyunculuk kariyerinde atmış olduğu en büyük adım büyük ilgi ile izlenen Muhteşem Yüzyıl adlı diziye başrol oyuncusu olarak girmesi ile atılmıştır. Bu dizi ile birlikte Türk televizyonlarında tanınmış ve herkesin beğenisini kazanmıştır. Halit Ergenç, Vahide Perçin gibi usta isimler ile birlikte rol aldığı dizide Şehzade Cihangir karakterine hayat vermiştir. Bu dizide ki başarısının ardında 2015 yılında iddialı olarak ekranlara gelen Güneşin Kızları adlı dizide de başrol oyuncusu olarak rol aldı.

Genç yaşına rağmen kısa bir zaman dilimi içerisinde adından çok ciddi anlamda söz ettirmeyi başaran ve fark yaratan Tolga Sarıtaş, aldığı ödüller ile birlikte oyunculuk dünyasının genç yaşta en başarılı isimlerinden birisi olmuştur.

Çolak (Serhat Kılıç)

Söz dizisinde Sehat Kılıç'ın hayat verdiği 'Çolak' karakteri, 'Bir terör örgütünün lideridir. 'Çolak'; zeki, kurnaz ve zalimdir. Çıkarları uğruna küresel güçlerle işbirliği yapmaktan çekinmez. İlkeleri ve ahlakı yoktur. Kardeşinin ölümünden sorumlu tuttuğu için Kıdemli Üsteğmen Yavuz'la olan kişisel hesabını görmek için her türlü yolu denemektedir.'

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Mustafa Serhat Kılıç, 08 Temmuz 1975 tarihinde Ankara'da doğmuştur. AslenMalatya'lıdır. Çocukluğu Ankara'da geçmiştir.
1994 yılında kazandığıBilkent ÜniversitesiMüzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünü 1998 yılında bitirdi. 2005 yılında Hacettepe Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümün de Reji üzerine master yaptı. Bu arada Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde öğretim görevlisi olarak ders vermeye başladı.
1992 yılından 2001 yılına kadar farklı tarihlerde radyo programcılığı yaptı. (Radio Night&Day Ankara - 1992 - 1994, Baykuş&Karga Green Radio - 1994 – 1997, Geceden Sabaha Ankara TRT Fm - 2000 - 2001,)

1998 – 2007 yılları arasında Devlet Tiyatrosu oyuncusu olarak görev aldı. 2008 yılında görevinden istifa ederek İstanbul'a yerleşti.

1999-2000 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı. Aynı yıl Diyarbakır Şehir Tiyatroları'nda sahne ve oyunculuk dersi verdi ve burada Barış Adası adlı oyunu yönetti.

2002 yılında tayin edildiği Erzurum Devlet Tiyatrosu'nda 2008 yılına kadar görev yaptı.2006 yılından itibaren de Erzurum Devlet Tiyatrosundaki görevi devam ederken bir yandan İstanbul'da da Tiyatro Dot, BKM gibi, tiyatrolarda, tiyatro ve televizyon çalışmalarını başlattı.

2012 yılında Elif Neylan Levent ile birlikte Cats&Dogs adlı bir prodüksiyon şirketi kurmuştur.

"Benim Annem Bir Melek" adlı dizisinde ve Şehir Tiyatrosu'nda "İntiharın Genel Provası" adlı oyunda oynamıştır.

TRT'de 2000 – 2007 yılları arasında Üstün Dökmen'in Mutluluğun Anahtarı Küçük Şeyler "dramatizasyonlarının hazırlanması ve canlandırılması"nı yaptı. 2009- 2010 yılları arasında Fox Tv'de yayınlanan "Uyanık Bar" isimli bir proğram yaptı, "Serji" karakteri ile sundu. 2010 yılında Zülfü Livaneli'nin 'Veda' filminde Atatürk'ün sağ kolu Salih Bozok'u canlandırdı.

2010 – 2011 yıllarında Turkmax'da yayınlanan "Heberler" adlı proğramda "Mehmet Ali Alabora, Levent Kazak, Mahir İpek ile birlikte" görev aldı. 2011 yılında ise Show Tv'de "Paranoyak" adında Tek kişilik show programı yaptı.

Serhat Kılıç, 2012 yılında TRT'de başlayan "Seksenler" dizisindeki "Ergun Plak" rolü ile sevilerek iyice tanındı.

Bahar Kutlu (Aybüke Pusat)

Hastane zincirleri olan zengin bir ailenin güzel kızıdır. Tüm bu zenginlik ve şaşaaya rağmen mütevazı ve yardımsever bir doktordur. İstanbul'dan ve ailesinden uzaklara gidince kendi içsel yolculuğu da başlar. Gördükleri ve yaşadıkları onu yepyeni bir insan yapacaktır.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

20 Mayıs 1995 yılında Ankara'da dünyaya gelen güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi'nde Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümü mezunudur. Dans ve piyano eğitimleri aldıktan sonra balerin olmayı tercih etmiştir. Daha sonra eğitim hayatına Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde devam ettirme kararı almıştır.

2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey yarışmasında 3.seçilerek dereceye girmiştir. Kariyerine oyuncu olarak devam etmeye karar veren Pusat, Medcezir dizisi ile oyunculuğa adım atmıştır. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı dizinin kadrosunda yer almıştır.

2017 yılına gelindiğinde Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden dizide Doktor Bahar karakteri ile büyük çıkış yakalamıştır. Söz dizisi başrollerini Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç ve Mehmet Özgür gibi isimlerle başrolü paylaşmaktadır.

Eylem Merciner (Meriç Aral)

Annesi Türk, babası Fransız’dır. Bağımsız bir savaş muhabiri ve fotoğrafçısıdır. Üniversite yıllarında çeşitli eylemlere katılmış ve defalarca gözaltına alınmıştır. Anarşist, muhalif bir internet gazetecisidir. Bölgede tanışacağı Tim elemanına aşık olunca inandığı her şeyi sorgulamaya başlayacaktır.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Meriç Aral 26 yaşında. Medcezir dizisindeki Hale karakteriyle tanınmış bir oyuncudur. Meriç Aral’ın hakkında çok fazla bir bilgi sahibi olamadığımız için ilerleyen zamanlarda sizlerle bilgilerini paylaşacağız. Meriç Aral Hukuk Fakültesi'nde eğitimini tamamlamış. Ancak eğitim içerisinde dizi setlerinde oyunculuğa başlayan Meriç Aral daha öncesinde hukuk fakültesine girmeden öncesinde avukatlık yapmayacağını o zaman anlamış. Ayrıca hep söylüyormuş.

Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde yan dal olarak karşılaştırmalı edebiyat eğitimi alan Meriç Aral tüm ailesinin avukat olduğunu bu yüzden avukatlık yapmayı hiç istemediğini belirtiyor. Zor, stresli ve sorumluluk isteyen bir iş olduğunu belirten Meriç Aral avukatlık stajını bitirdikten sonra yeni sinemacılar ile film asistanı olarak çalışmaya başlamış. O zamanlarda Sultan dizisi üzerinde çalışan sinemacıların ‘’deneme çekimi yapalım mı?’’ diye teklif geldiği zaman ‘’olur’’ demiş ve iş olunca da sonrasında netleşmiş. Craft oyunculuk atölyesinde eğitim alan Meriç Aral Bahar Kerimoğlu ile oyunculuk eğitimine devam ediyor.

Yarbay Erdem Kaçmaz (Nihat Altınkaya)

En son ve en kritik kararları vermekle yükümlüdür. Askerlerin hayatı için herkesi karşısına almaya hazırdır. Disiplinlidir, katıdır, kuralcıdır. Bütün bunlarla beraber de çok babacandır. Bütün askerlerin her derdiyle tek tek ilgilenir. Ayrıca civardaki köylülerle ilişkileri de çok iyidir.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Nihat Altınkaya, 28 Eylül 1979 da Karabük’te doğmuştur. Rizeli bir ailenin ortanca çocuğu olan Altınkaya, ilk, orta ve lise eğitimini Karabük’te almıştır. İki kız kardeşi vardır. Annesi banka memuresidir, babası ise demir çelik işiyle uğraşmıştır. Karabük Demir Çelik Lisesi'nde ve Ankara Emlak Bankası Spor Kulübü'nde iki sene profesyonel voleybol oynamıştır. On yedi yaşındayken sakatlandığı için voleybolu bırakmış, Ayvalık'ta bir gece kulübünde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra İstanbul'a taşındığında buradaki gece kulüplerinde çalışırken boks eğitimi almış Fenerbahçe Boks Kulübü'nde yer almıştır. Yolda yürürken keşfedilmiş ve önce modellik sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır. İstanbul’da yaşamaktadır. Evlidir ve iki kız çocuğu babasıdır.

İstiklal Caddesi’nde yürürken tanıştığı kast ajansı sahibi “Gökçe Doruk Erten” sayesinde Funda Arar’ın ‘Özledim’ şarkısının klibinde oynadıktan sonra iki kez mankenlik, iki kez de modellik yapmıştır. Daha sonra oyunculuk kariyeri başlayan Altınkaya, Belçika ortak yapımı Turkuaz filmi dahil üç sinema filminde başrolde, çeşitli televizyon dizilerinde yardımcı karakter olarak yer almıştır. Sanatçı “Ekol Drama Sanat Evi”'nde Ayla Algan ve İpek Bilgin gibi eğitmenlerden tiyatro sanatı eğitimi almıştır. Kağan Erturan’ın ilk uzun metraj filmi olan “En Mutlu Olduğum Yer” filminde Ezgi Asaroğlu ile baş rolü paylaşmıştır.

Üsteğmen Zafer Yaman - Geveze (Atakan Arslan)

Ekibin en çalışkanıdır. Sabah herkesten önce uyanır ve antrenmanına başlar. Tam bir spor delisidir. Kendi halinde, ketum takılmayı sever. Disiplinin esas olduğu bir aileden gelmiştir.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

27 Ağustos 1989 yılında Sivas'ta dünyaya gelen Avatar lakaplı Çağan Atakan Arslan, spor hayatına basketbol ile başlamıştır. 16 yaşında vücut geliştirmeye başlayan Atakan Arslan, 17 yaşında dövüş sporları ile tanışmış ve o günden bu yana bir çok başarıya imza atmıştır. Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'na parkur rekoru kırıp okul birincisi olarak girmiştir.[kaynak belirtilmeli] Eğitimine halen devam etmektedir. Atakan Arslan, 2008 yılından itibaren kick boks ve Muay Thai Milli Takımlarında ülkesini uluslararası arenada temsil etmekte, aynı zamanda da profesyonel müsabakalara çıkmaktadır.

2011 yılında Özbekistan'da 5.000 rakip taraftarın önünde Özbek rakibini finalde nakavt ederek IFMA Muay Thai Dünya Şampiyonu unvanını kazanmış ve bu alanda ülkesine büyük erkeklerdeki ilk altın madalyayı getirmiştir TPW adı altında profesyonel güreşte de performanslar sergileyen Atakan Arslan, adından Solider olarak söz ettirmiştir.

Kickboks kariyerinin önemli olaylarından biride, dünyanın kickboks organizasyonlarından biri olan Glory World Series ile yaptığı anlaşmadır.2014 yılında Deput yapan Atakan Arslan, ilk maçını Glory 15 İstanbul'da Brezilyalı rakibi Jonatan Olveira yapmıştır.

Profesyonel sporun dışında çeşitli sinema ve dizi filmlerinde de oynayan Atakan Arslan modellik yapmaktadır.

Üstçavuş Fethi Kulaksız - Avcı (Burak Sevinç)

Avcı lakaplı Üstçavuş Fethi Kulaksız, Kültürlü, çok okuyan, bu dünyanın içinde ayrıksı duran bir adamdır.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

01 Nisan 1985 tarihinde dünyaya gelen Burak Sevinç doğma büyüme İstanbulludur. Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde alan Sevinç, Kanun, ud, keman ve gitar enstrümanlarını iyi derece çalmaktadır.

Burak Sevinç boyu ise hayranları tarafında merak edilmektedir. 1.88 boyunda olan oyuncu 80 kilodur. Evli oyuncular kervanında yer almakta ve Şirin Kılavuz ile hayatını beraber sürdürmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2012 yılında başrolünde Hasan Kaçan, Altan Gördüm, Nurcan Eren‘in yer aldığı Baban İçin dizisi ile başlamıştır.

Üstçavuş Mücahit Serdengeçti - Keşanlı (Görkem Sevindik)

Keşanlı lakaplı 28 yaşında Görkem Sevindik Üstçavuş rütbesiyle Hafif Silah Uzmanı'dır. Ailesinde br çok kişinin şehit olması sebeiyle şehit olmak için tabiri caiz ise can atmaktadır.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Görkem Sevindik 17 Ekim 1986 tarihinde Adanada doğmuştur. Eğitim öğretim hayatını burada tamamlayan Görkem Sevindik’in en büyük hayali ise oyuncu olmaktı. Sinema ve tiyatroculuk için içerisinde inanılmaz bir sevgi besleyen Görkem çok disiplinli ve çok çalışkan birisiydi ve idealleri vardı bu ideallerinin peşinden koşarak İstanbulun yolunu tuttu ve burada çabalamaya uğraşmaya başladı. Ardından Görkem Sevindik msm ye katıldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almaya başladı.

Kendisini yavaş yavaş geliştirmeye başlayan Görkem Sevindik takip eden yıllarda Uğur Uludağın tiyatro ekibine katıldı buradada çalışmalarına ve egitimine devam ederek kendisini geliştirmeyi sürdürdü. Bu tiyatro ekibinde küçük rollerde kendini gösterme şansını bulan Görkem Sevindik ilerleyen zamanlarda kendisini kanıtlamak adına Best Model yarışmasına katıldı fakat burada çok büyük bir başarı elde edemeyen Görkem Sevindik tekrar ideallerinin peşinde koşmaya devam ederek tiyatro ve sinema oyuncusu olmak için çabaladı.

Başçavuş Ali Haydar Bozdağ - Hafız (Mustafa Yıldıran)

Dizideki karakteri Ali Haydar Bozdağdır ve lakabı Hafız olarak bilinmektedir. Dizideki görevi Muhabere Uzmanı, rütbesi Başçavuş. Söz dizisi oyuncusu Ali Haydar Araziyi ve yöreyi iyi bilir.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Mustafa Yıldıran İstanbul doğumlu ve yaşı hakkında net bir bilgi yoktur. 
Mustafa Yıldıran, günümüz televizyonlarının en popüler ve en çok merak edilen isimlerinden birisi olarak dikkatleri çekmiştir. Küçük yaşlarından itibaren oyunculuğa çok ciddi anlamda meraklı olan ve zaman içerisinde kendisini bu anlamda geliştiren Yıldıran, küçük yaşlarından itibaren oyunculuk eğitimleri almış ve okulunda da aktif bir şekilde görev almıştır.

Başarılı geçen eğitim hayatının ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü 2001 yılında kazanmıştır ve 2005 yılında buradan başarılı bir şekilde mezun olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde profesyonel kariyerine adım atmıştır. Bu kariyer beraberinde çok daha farklı seçenekleri getirmiştir. Tiyatro üzerinde özellikle durmuştur.

Başçavuş Ateş Acar - Karabatak (Eren Vurdem)

Karabatak lakaplı Başçavuş Ateş Acar yetim kalmıştır. Annesi de babası da bayrağı olmuştur. Timdeki görevi ise istihbarat uzmanlığıdır. Timin en neşelisidir. Eğlenmeyi sever.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

07 Ekim 1988 tarihinde doğan Eren Vurdem aslen Konyalıdır. Başarılı oyuncu eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Eren Vurdem boyu 1.75 kilosu 70’dir. Sevgilisi olmayan Vurdem yakışıklılığı ile dikkat çeken ünlüler arasındadır. Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2009 yılında oyuncu kadorosunda Murat Parasayar, Murat Han, Seda Akman, Gökçe Yanardağ‘ın bulunduğu Hesaplaşma dizisinde rol alarak başlamıştır.

Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak - Çaylak (Aytaç Şaşmaz)

Söz dizisinde İstihkam Uzmanı olan ve Uzman çavuş olan Çaylak lakabı ile tanınan ayrıca komutanların arasında en genç ve tecrübesiz olan kişidir. Annesinin ona olan düşkünlüğü sebebiyle nerede olduğunu annesine söylememiştir. Annesi onu Muğla da turizm jandarması zannetmektedir.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Aytaç Şaşmaz, 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Oyuncu İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşi olan Aytaç Şaşmaz; oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında rol aldığı Kötü Çocuk sinema filmi ile yaşamıştır. Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Söz dizisinin kadrosunda yer almakta ve Uzman Çavuş Feyzullah karakterini canlandırmaktadır. Aytaç Şaşmaz Coca Cola reklam filminde de rol almıştır.

Aşık (Doğukan Polat)

Söz dizisinde Aşık rolüne hayat veren Doğukan Polat Yavuz komutanın timinin elemanlarından, aynı zamanda sıhhiyeci, yaralılara ilk müdaheleyi o yapıyor.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Güldür Güldür adlı televizyon şovunda oynamaktadır.
Doğukan Polat, 5 Haziran 1990 tarihinde İstanbul, Üsküdar'da doğmuştur. Beykent Üniversitesi Oyunculuk bölümü ile Anadolu üniversitesi sosyoloji bölümünü okudu ve mezun oldu.

Kadıköy Halk Eğitim Merkezinde ve Akademi 35 Buçuk'da oyunculuk eğitimi aldı. Vodafone reklamında da oynadı.
2013 yılında "Yağmurdan Kaçarken" adlı dizide Carlos Martin, Ezgi Asaroğlu, Ayça Erturan, Ali Ersan Duru, Furkan Andıç, Ebru Şancı, Serkan Şenalp ile beraber rol aldı.

2014 yılında "Kadim Dostum" adlı dizide Doğukan Polat, Sadık Kadim karakterini canlandırırken diğer rollerde ise İlker Aksum, Murat Eken, Arif Erkin Güzelbeyoğlu, Damla Aslanalp, Ünal Silver, Tarık Papuççuoğlu, Dilşah Demir, Sinan Bengier, Suna Selen gibi oyuncular oynamıştır.

"Güldür Güldür" adlı televizyon şovunda Ali Sunal, Çağlar Çorumlu, Aylin Kontente, Aziz Aslan, Burak Topaloğlu, Dilşah Demir, Doğa Rutkay, Alper Kul, Meltem Yılmazkaya, Onur Atilla, Onur Buldu, Özgün Aydın, Şirincan Çakıroğlu ile beraber oynadı.

Doğukan Polat, 2014 yılının Aralık ayında Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Gazzeli genç bir kızın hayatının konu edildiği "Ezra' adlı dizide başrol olarak Rüveyda Öksüz, Yusuf Çim, İsmail Filiz, Zeynep Koltuk, Serkan Şenalp, Asuman Dabak, Nurana Bagieva ile beraber oynadı.

Güler Korkmaz (Nil Günal)

Erdem Yarbay’ın eşidir. Ailesine bağlı fedakar bir kadındır.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Nil Günal, 1981 yılında Ankara’da doğmuştur.

Eğitimini Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2004 yılında rol aldığı Büyük Buluşma dizisi ile yaşamıştır. Mutlu Ol Yeter, Kaçak Gelinler, Ağır Roman Yeni Dünya, Annem Uyurken, Kurtlar Vadisi Pusu, Kavak Yelleri, Elveda Rumeli, Sağır Oda ve Aşka Sürgün dizilerinde rol alan Nil Günal; Star Tv’de yayınlanan; başrolde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Söz dizisinin kadrosunda yer almakta ve Güler karakterini canlandırmaktadır.

Nil Günal; Çalsın Sazlar, Dabbe 5 Zehr-i Cin, UZun Yol ve Mavi Gözlü Dev filmlerinde rol alarak sinema dünyasına da adım atmıştır.

Nazlı Korkmaz (İlayda Ildır)

Erdem Yarbay’ın hayat dolu sevecen kızıdır.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

İlayda Ildır, 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Eğitimine Yeditepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde devam eden güzel oyuncunun ekranlarla tanışması D-Smart reklam filminde oynaması ile başlamış, Coca Cola, Avon, Tadını Çıkar ve Yogo reklamlarında rol almıştır.

İlk dizi deneyimini ise 2017 yılında Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Bilge karakteri ile yaşamış; şimdirlerde ise Fox Tv ekranlarında yayınlanan başrolü Berk Oktay ve Murat Serezli’nin paylaştığı Savaşçı dizisinin kadrosunda yer almakta ve Nazlı karakterini canlandırmaktadır.

Funda Kutlu (Ece Okay)

Bahar'ın annesidir. İstanbul’da bir hastane zincirinin sahibi dominant bir annedir.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Ece Okay Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Okul öncesi Bilsak tiyatro atölyesi ve Tevfik Gelenbe Tiyatrosu’ndan ilk tiyatro derslerini almıştır. Paris’te MichelGranval tiyatro okulunda doğaçlama oyunculuk ve sahneleme öğrenimini görmüştür. Ses ve beden kullanımı üzerine çeşitli workshoplara katılmıştır. İstanbul Üniversitesinde Dramaturji ve eleştiri yazarlığı bölümünde master yapmıştır. Aynı zamanda tez aşamasında bırakmıştır. Profesyonel olarak Hadi Caman ve Yeditepe oyuncularında Sadri Alışık tiyatrosu ve semaver kumpanyada oyuncu olarak çalışmıştır.

Fatma Bozdağ (Melissa Yıldırımer)

Eşi Hafız’ı seven, sorunlu bir hamilelik yaşamakta olan cefakar bir kadındır.

Söz 55. bölüm 3. sezon 5. bölüm izle - Söz son bölüm izle

Melissa Yıldırımer, 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Eğitimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.
İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında rol aldığı Kanıt dizisi ile yaşayan Melissa Yıldırımer; Altınsoylar, Küçük Gelin, Küçük Kıyamet ve Şefkat Tepe dizilerinde rol almıştır.

Star Tv’de yayınlanan; başrolde Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Söz dizisinin kadrosunda yer almakta ve Fatma karakterini canlandırmaktadır

Yorumlar