Melek Memiş kimdir, bulundu mu, kaç yaşında?

Melek Memiş kimdir, bulundu mu, kaç yaşında? Giresun ve Eskişehir’de kaybolan İkra Nur ve Yusuf’tan sonra şimdi de Van’da Melik Kayboldu. Peki, Melek Memiş kimdir, bulundu mu, kaç yaşında? İşte detaylar…

Melek Memiş kimdir, bulundu mu, kaç yaşında?
Son Güncelleme: 2 Temmuz 2020 Perşembe 17:03
2 Temmuz 2020 Perşembe 12:40

Melek Memiş kimdir, bulundu mu, kaç yaşında? Giresin’da kayboylan İkra Nur’un cansız bedeninin bulunması sonrası Eskişehir’de de Iraklı Yusuf kaybolmuş ve acı haber gelmişti. Şimdi de Van’dan bir kayıp haberi geldi. Melik Memiş isimli bir küçük kız çocuğu kayboldu. Peki, Melek Memiş kimdir, bulundu mu, kaç yaşında? Sizin için araştırdık…

Melek Memiş kimdir, kaç yaşında?

Van'ın Erciş ilçesinde dün evin önünden geçen çayda kaybolduğu öne sürülen 2 yaşındaki çocuğu arama çalışmaları devam ediyor.

Yeşilova Mahallesi'nde 8 çocuk babası Yücel Memiş, 2 yaşındaki kızı Melek'ten haber alamayınca polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ve AFAD ekipleri, yaptıkları incelemenin ardından küçük kızın evin önünden geçen çaya düşmüş olabileceği ihtimali üzerine İl Emniyet Müdürlüğünden Su Altı Arama Kurtarma ekibi istedi.

Dün olumsuz hava şartları nedeniyle ara verilen arama çalışmalarına sabah saatlerinde yeniden başlandı. AFAD ekipleri, karadan ve su yüzeyinde arama yaparken dalgıç polisler de çayın zemininde çalışmalarını yoğunlaştırdı.

 Melek Memiş bulundu mu?

Küçük kızın evin önünden geçen çaya düşmüş olabileceği ihtimali üzerine jandarma, emniyet ve AFAD ekipleri, karadan ve su yüzeyinde, dalgıç polisler de çayın zemininde arama yaptı.

Ekiplerin çalışması sonucu Melek'in cansız bedeni, evine 10 kilometre uzaklıkta çayın kenarında bulundu.

 

 

Yorumlar