Bizim Hikaye 50. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm tek part izle

Bizim Hikaye 50. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm tek part izle. Filiz daha Savaş’ın ona çıkışının şokunu atlatamadan Hikmet’in peşine koşar. Bizim Hikaye 50. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm tek part izle bilgilerini sizler için derledik. Bizim Hikaye 50. bölüm izle bilgileri...

Bizim Hikaye 50. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm tek part izle
Son Güncelleme: 6 Aralık 2018 Perşembe 16:17
6 Aralık 2018 Perşembe 15:56

Bizim Hikaye 50. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm tek part izle. Filiz daha Savaş’ın ona çıkışının şokunu atlatamadan Hikmet’in peşine koşar. Bizim Hikaye 50. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm tek part izle. Elibollar bu kez de Çiçek’in eski kocasının yarattığı dehşetle başa çıkmak zorundadır ancak Çiçek’in eski kocasıyla ilgili başka planları vardır. İşte Bizim Hikaye 50. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm tek part izle bilgileri...  

BİZİM HİKAYE 49. BÖLÜM 1. Fragman

Filiz daha Savaş’ın ona çıkışının şokunu atlatamadan Hikmet’in peşine koşar. Elibollar bu kez de Çiçek’in eski kocasının yarattığı dehşetle başa çıkmak zorundadır ancak Çiçek’in eski kocasıyla ilgili başka planları vardır. Filiz tüm bunlarla mücadele ederken bir yandan da atölyelerini batmaktan kurtarmaya çalışmaktadır. Barış’ın ise Nihal’den kurtulmak için çok daha kestirme bir yolu vardır. Barış’ın Nihal’den kurtulma planı Filiz ve ailesinin başını belaya sokmakta gecikmez. Nihal her hareketiyle onları bu kadar kolay rahat bırakmayacağını göstermektedir. Bu durum Filiz’in ailesinde de Barış’a karşı çatlaklar oluşmasına neden olur. Bu sırada Filiz’lere gelen bir iş teklifi sonunda rahat bir nefes almalarına neden olsa da, bunun başlarına açacağı büyük beladan henüz haberleri yoktur. Bizim Hikaye yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Bizim Hikaye 49. Bölüm 2. Fragman

Değdi mi abla?


Bizim Hikaye 50. bölüm izle

Bizim Hikaye 50. Bölüm Ön İzle

Bizim Hikaye 50. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm tek part izle

Bizim Hikaye'nin konusu

Şehrin yoksul semtlerinden birinde yaşam mücadelesi veren bir aile ve o ailenin adeta annesi haline gelmiş en büyük çocuğu Filiz’le başlar hikayemiz… Anneleri terk edip gittiğinden beri 5 küçük kardeşine bakan Filiz, alkolik babaları Fikri’ye rağmen ailesine sahip çıkar ve şikayet etmeden hayata sıkı sıkı tutunur. Filiz gibi kardeşleri de asla kasvete kapılmayan, başlarının çaresine bakmayı öğrenmiş, güçlü ve dik duran çocuklardır;
Filiz’in bir küçüğü üstün zekalı Rahmet, onun bir küçüğü, şimdiden zorlu bir yasak aşk yaşayan Hikmet, onun bir küçüğü vicdanlı ve duygusal Kiraz, onun küçüğü Fikret ve en küçükleri 1.5 yaşındaki İsmet. Filiz bütün hayatını kardeşlerine adamış, en yakın arkadaşı ve komşusu Tülay’la dertleşen, günü birlik işlerden para kazanmaya çalışan, sorumlulukları kendinden büyük bir genç kızken birden hayatına yakışıklı ve karizmatik Barış girer. Bir anda çıkıp gelen bu esrarengiz genç adam, hem Filiz’in kalbini kazanıp hem de ailenin bir parçası olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Filiz’e ilk gördüğü anda aşık olan Barış onu etkileyebilmek için çabalarken, Filiz zorlu hayatında aşka yer olmadığını düşünür ve Barış’a karşı hissettiklerini inkar etmeye çalışır. Senelerdir Filiz’e aşık olan polis Memuru Cengiz’in korumacı tavrı da eklenince işler Barış’ın sandığı kadar kolay ilerlemez. Üstüne üstlük Barış’ın gizlediği kimliği ve esrarengiz yaşantısı da ilişkileri için bir tehlike oluşturur. 
Hayatını sadece içmeye ve kolay yoldan para kazanmaya adamış babaları Fikri’ye rağmen birbirlerine tutunup mutlu olmaya çalışan 6 kardeş ve Filiz’e aşık Barış’ın kesişen yolları herkesi yeni hikayelere götürecektir.

Bizim Hikaye Oyuncuları

Filiz - Hazal Kaya

Filiz evin güzeller güzeli, bahtsız en büyük kızıdır. Kardeşlerine annelik edebilmek için liseden sonra okumamış, evin maddi yükünü, kardeşlerinin bakımını ve sorumluluğunu üstlenmiştir.

Bizim Hikaye 47. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm izle

Gururlu ve dik başlıdır. Kardeşlerini bir anne gibi sahiplenmiştir ve onların eğitimiyle yakından ilgilenir, hata yapmalarına fırsat vermez, tavizsiz ve serttir. En büyük korkusu ailesinin dağılması, kardeşlerinin okulu bırakması ve devlet tarafından alınıp çocuk yetiştirme yurtlarına verilmesidir.

Ailesini bir arada tutabilmek için babası Fikri’nin her türlü hırtlığına katlanmak, yer yer ona bile anne olmak zorunda kalır.

Hazal Kaya kimdir?

1 Ekim 1990'da İstanbul'te doğan Hazal Kaya İstanbul İtalyan Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Performans bölümüne 2009 yılında girmiştir. Sanatın çeşitli alanlarıyla küçük yaşlarda ilgilenmeye başlayan Hazal Kaya lise eğitim hayatına devam ederken Cola Turka’nın reklam yüzü oldu. 2006 yılında Acemi Cadı dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldıktan sonra, 2007 yılında lise 2. sınıftayken ilk kez Genco adlı bir televizyon dizisinde başrol oynadı.Ardından Kanal D'de yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde Nihal Ziyagil'i canlandırmıştır. İlk oynadığı film ise 2011 yılında gösterime giren Selçuk Aydemir’in yapımını üstlendiği Çalgı Çengi. Aynı zamanda Ekol Drama'da Ayla Algan'dan ders alan Kaya, sonra da Ümit Çırak Modern Oyunculuk Teknikleri Atölyesi'nde Ümit Çırak'tan eğitim aldı.
2011 Show TV'de başladığı Adını Feriha Koydum adlı diziyle Çağatay Ulusoy ile birlikte başrolü paylaştı. Aynı sene içinde Ay Büyürken Uyuyamam adlı sinema filminde Hülya karakterini canlandırdı. Yine başrolünü Engin Altan Düzyatan ile paylaştığı Bu Son Olsun adlı sinema filminde de Lale karakterini canlandırdı. 2012-2013 sezonunda ATV'de yayınlanan Son Yaz-Balkanlar 1912 ile ekrana döndü. Bir süre sonra da yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yaptığı İtirazım Var filminde Zeynep Bulut karakterini canlandırdı. Dünya çapında, birçok kategoride 2014’ün en önemli isimlerini seçen ichaps’te sanatçılar kategorisinde Hazal Kaya uluslararası mükemmelik madalyası alarak "dünyanın en etkili isimleri" arasında yer aldı. 2015 yılında ise TV8'de yayınlanan, başrolünü Aras Bulut İynemli ile paylaştığı Maral: En Güzel Hikayem dizisinde Maral Erdem karakterini canlandırdı. Geçen yıl, Onur Ünlü’nün yönetmenliğinde Kırık Kalpler Bankası filminde de yer aldı. Hazal Kaya, Yapımcılığını MED Yapım’ın üstlendiği, Shameless uyarlaması "Bizim Hikaye" adlı dizi de Filiz karakteri ile ekranlara döndü. Türkçe'yle birlikte İngilizce, İtalyanca ve Almanca dillerini de konuşabiliyor.

Hazal Kaya’nın Oynadığı Diziler
Bizim Hikaye / Filiz / 2017
Maral / 2015
Son Aşk / 2013
A.Ş.K / Azra / 2013
Son Yaz Balkanlar / 2012
Adını Feriha Koydum / Feriha / 2011
Behzat Ç. / Berna / 2010-2013
Aşk-ı Memnu / Nihal / 2008-2010
Genco / Özge / 2007
Acemi Cadı / Pelin / 2006
Taşların Sırrı / Bengü / 2006
Sıla / Berrin / 2006
Hazal Kaya’nın Oynadığı Filmler
Kırık Kalpler Bankası / Aslım / 2015
İtirazım Var / Zeynep / 2014
Mavi Dalga / Arzu / 2013
Otostop / 2012
Bu Son Olsun / 2012
Çalgı Çengi / 2011
Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm /2011
Ay Büyürken Uyuyamam / 2011

Barış - Burak Deniz

Barış zeki, dik kafalı ve kendine güvenlidir. Filiz’in hayatına giren gizemli bir genç adamdır. İlk bakışta sıradan bir araba hırsızı mı yoksa vale mi; zengin mi yoksul mu anlaşılmaz; çünkü Barış hayatının yakın bir döneminde büyük bir kırılma yaşamış ve kendisine yeni bir hayat kurmak zorunda kalmıştır.

Bizim Hikaye 47. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm izle

Filiz’le karşılaşıp ona aşık olur, onun güçlü karakterinden etkilenir. Ancak yoksul dünyasında ailesine sahip çıkmaya çalışan ve ayakları yere sağlam basan bu genç kızın güvenini kazanması hiç de kolay değildir. Barış onun güvenini kazanabilmek için çok uğraşır, ancak söylemek zorunda kaldığı yalanlar onu köşeye sıkıştırır. Filiz’i kaybetme noktasına gelir.

Burak Deniz kimdir?

17 Subat 1991 Izmit doğumludur. Oyunculuk kariyerine henuz 17 yaşındayken İzmit’te katıldığı bir oyunculuk atölyesi derslerinde cast directoru ve yetenek avcısı Gokce Doruk Erten tarafından keşfedilmesiyle başlamıştır.
İlk dizisi “Kolej Günlüğü” 2011 yılında yönetmen Feride Kaytan, hemen sonrasında “Sultan” 2012 yılında yönetmenleri Şengül Halat Atak / Azime Kanal. 2013 – 2014 yıllarında Kaçak dizisi yönetmenleri Volkan Kocatürk / Serkan Birinci , 2015 yılında “Medcezir” Yönetmen Ali Bilgin, “Tatlı Küçük Yalancılar” Yönetmen Cem Karcı, “Gecenin Kraliçesi” Yönetmen Durul Taylan / Yağmur Taylan, 2016 – 2017 yıllarında “Aşk Laftan Anlamaz” Bahadır İnce / Müge Uğurlar ile çalışma şansını elde etmiştir… Şu anda Barış karakterini canlandırdığı “Bizim Hikaye” dizisinde yönetmen Serdar Gözelekli ve supervizor Merve Girgin ile çalışmaktadır. 2017 yılında Altın kelebek ödüllerinde hem En İyi Erkek Oyuncu hem de En İyi Komedi & Romantik Dizi Erkek Oyuncu dallarında adaydır.

Burak Deniz'in Oynadığı Diziler
Bizim Hikaye / Barış / 2017
Aşk Laftan Anlamaz / Murat / 2016-2017
Gecenin Kraliçesi / Mert / 2015
Tatlı Küçük Yalancılar / Toprak / 2015
Medcezir / Aras / 2014
Kaçak / Burak / 2013
Sultan / Tarık / 2012
Kolej Günlüğü / Onur / 2011

Burak Deniz'in Oynadığı Filmler
Arada / 2017

Fikri - Reha Özcan

6 çocuğun babasıdır ama pek babalık yaptığı söylenemez. Bütün sorumluluğu büyük kızı Filiz’in üzerine yıkmış, küçük hesaplarının peşinde kendi hayatını yaşamaktadır.

Bizim Hikaye 47. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm izleÇalışmamayı şiar edinmiştir.

Çocuklarını doğru düzgün tanımaz, neyi sevip neyi sevmediklerini bilmez, bilmek için de bir çaba sarf etmez.  Sözünü sakınmayan, kavgacı ve çıkarcı bir adamdır. Başına gelen her olaydan optimum fayda sağlamaya bakar.

Pek seveni olmasa da, o kendinden öyle memnundur ki, değişmeyi aklına bile getirmez.

Reha Özcan Kimdir?

Reha Özcan, 5 Temmuz 1965 tarihinde Bingöl‘de doğmuştur. Aslen Boyabat’lıdır. Tam adı Ragıp Reha Özcan’dır. İlkokula Balıkesir’de gitti. Orta eğitimini, Kartal Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nden 1987 yılında mezun oldu. Reha Özcan, Profesyonel tiyatro hayatına, 1987 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosu’nda başladı. 1990-1991 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na atandı. 1992-1993 sezonunda tayin olduğu Antalya’ya yerleşti ve meslek hayatına Antalya Devlet Tiyatrosu’nda devam etti. Aynı zamanda Akdeniz Üniversitesi’nin Tiyatro kulübünde ve Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu’nda yönetmen olarak görev yaptı. 2010 – 2011 sezonunda İstanbul Devlet Tiyatrosu’na tayin oldu. Ekim 2016 ayında Devlet Tiyatrolarından emekli oldu. 2016 yılında Ferzan Özpetek‘in aynı ismi taşıyan kitabından uyarladığı “İstanbul Kırmızısı” adlı filminde yer aldı. 2017 yılında senaryosunu Müfit Can Saçıntı‘nın yazıp yönettiği “Yaşamak Güzel Şey” adlı sinema filminde Günay Karacaoğlu, Zihni Göktay, Yasemin Çonka, Recep Renan Bilek, Müfit Can Saçıntı ile beraber rol aldı.
Reha Özcan'ın Oynadığı Diziler
Bizim Hikaye / Fikri / 2017
Adı Efsane / Hasan / 2017
Gecenin Kraliçesi / 2015
Maral / Halis / 2015
Karadayı / Vehbi Duru / 2014
Fatih / 2013
Muhteşem Yüzyıl / Hüsrev Paşa / 2013
Suskunlar / Sait / 2012
Üsküdar’a Giderken / 2011
Kurtlar Vadisi Pusu / 2011
IV. Osman / Komiser Osman Toprak / 2009
Kollama / 2008
Dağlar Delisi / Porsuk / 2007
Naciye’yi Kim Sevmez / 2005
Reha Özcan'ın Oynadığı Filmler
Yaşamak Güzel Şey / 2017
İstanbul Kırmızısı / 2016
Sen Benim Herşeyimsin / 2016
Öyle ya da Böyle / Sadık / 2015
Çare-Sizlik / Hakim / 2014
Unutursam Fısılda / 2014
Buna Değer / 2014
Ölü ya da Diri /2013
Kor (Kısa Film) / 2013
Tepenin Ardı / Nusret / 2012
Yangın Var / 2011
Buhar (Kısa Film) / 2011
Bahtı Kara / Adnan / 2008

Rahmet - Yağız Can Konyalı

Rahmet lise son sınıf öğrencisidir. Derslerinde çok başarılı, zeki ve atak bir gençtir. Ancak okul başarısı onun için fazla bir şey ifade etmez. Okulu ve arkadaş çevresini para kazanmak için kullanır. Kimi zaman arkadaşlarının yerine sınava girerek kimi zaman da özel ders vererek evin geçimine katkı sağlar. Derinliği ve algısı yüksek bir gençtir.
Zekasını ve yeteneğini ciddiye almaz, ablası Filiz böyle giderse ‘harcanacağından’ korkar.

Bizim Hikaye 47. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm izle

Ablasına her konuda destek olur, kardeşlerine düşkün ve korumacıdır. Annesine ise terk edip gittiği için kızgındır. 

Yağız Can Konyalı Kimdir?

1991 doğumlu olan Yağız Can Konyalı, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. 2012 yılında televizyon tarihinin unutulmaz yapımları arasında yer alan Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisiyle başladığı kamera önü kariyeri Adı Mutluluk (2015) ile devam etti. Kor (2014) adlı kısa filmde sergilediği oyunculuğunu 2014’te vizyona giren uzun metraj Takım: Mahalle Aşkına! (2014) takip etti. Yağız Can Konyalı, Takım: Mahalle Aşkına’da sergilediği oyunculuğuyla 52. Antalya Film Festivali Behlül Dal Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. Ekran macerasıyla eş zamanlı tiyatro çalışmalarını da sürdüren genç oyuncu, Tiyatro Yan Etki’nin 2013 sezonunda sahnesine taşıdığı Tavşan Deliği ve ardından Müstesna Tiyatro’nun yeniden yorumladığı Küheylan (2016) oyunlarında rol aldı. Yağız Can Konyalı; geçtiğimiz yıl Tiyatro Yan Etki’nin sahneye koyduğu ve kendisine 5. Ekin Yazın Dostları Ödülleri’nde yılın genç yetenek oyuncu ödülünü kazandıran Çıkmaz Sokak Çocukları oyunuyla tiyatro izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor.

Yağız Can Konyalı'nın Oynadığı Diziler
Bizim Hikaye / Rahmet / 2017
Adı Mutluluk / 2015
Öyle Bir Geçer Zaman Ki /2010
İlk Aşk

Yağız Can Konyalı'nın Oynadığı
Ateş / 2016
TAKIM: Mahalle Aşkına! / 2014
Kor (Kısa Film) / 2014

Hikmet - Nejat Uygur

Hikmet lise öğrencisidir. İçe kapalı, duygulu ve utangaç bir çocuktur. Okuldan arta kalan zamanlarında markette çalışıp eve katkı sağlar. Annesine en çok benzeyen o olduğu için Babalarının hiddetinden nasibini en çok o alır ve sürekli onun sataşmalarına maruz kalır.

Market sahibinin genç karısı Esra’ya aşıktır. Bu aşkın platonik mi kalacağı yoksa Hikmet’in harekete mi geçeceği belirsizdir.

Kendine güvenmez, fiziki görünümünü beğenmez, içine kapalı ve sessizdir.

Bizim Hikaye 47. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm izle

Nejat Uygur Kimdir?

Uygur ailesinin geleneğini sürdürüp, oyunculuğa yoğunlaşarak kariyerini bu doğrultuda şekillendiren Nejat Uygur 1995 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Rahmetli komedi ustası Nejat Uygur'un torunu olan Nejat Uygur aile geleneğini sürdürerek, komedi oyunculuğu üzerine yoğunlaşmış ve ilk olarak çektiği Vine videoları ile tanınarak sosyal medyada fenomen haline gelmiştir. Nejat Uygur TED İstanbul Koleji'ni bitirdikten sonra üniversite eğitimi almak istememiş ve oyuncu olarak yoluna devam etmek istediğini belirtmiştir. Bizim Hikaye dizisinde Hikmet rolü ile hayran kitlesini her geçen gün daha da arttırmaktadır.

Kiraz - Zeynep Selimoğlu

Kiraz ortaokul öğrencisidir. Yaşından daha büyük bir olgunluktadır. Duyarlı ve iyi niyetlidir. Ev işlerinde ve küçük kardeşlerinin bakımında ablasına yardım eder.

Bizim Hikaye 47. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm izle

Diğer kardeşlerinin aksine babasına düşkündür, ona her zaman şefkatle ve sevgiyle yaklaşır. Fikri için de Kiraz’ın yeri ayrıdır, kendisini bir tek onun sevdiğine inanır.

Zeynep Selimoğlu Kimdir?

2007 yılında dünyaya gelen Zeynep Selimoğlu İstanbul doğumludur. Doğa-Oxford 'da Ortaokul eğitimini sürdüren çocuk oyuncu Zeynep Selimoğlu eğitimi ile birlikte Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de aldı. İngilizce ve Almanca olmak üzere iki yabancı dil bilen Zeynep Selimoğlu 2016 senesinde Buğra Gülsoy, Serhat Teoman yönetmenliğini yaptığı Mahalle isimli sinema filmi ile ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirmiştir. 2017 yılında ise Bizim Hikaye dizisi oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Zeynep Selimoğlu Bizim Hikaye dizisinde Kiraz karakterini canlandırmaktadır. Zeynep Selimoglu ayni zamanda kendisi gibi cocuk oyuncu olan Ata Berk Mutlu ile birlikte Net D platformunda #juniorpark isimli cocuk kanalinda program yapıyor.

Fikret - Alp Akar

Fikret ortaokul öğrencisidir. Haylaz ve hareketlidir. Sokağın en haşarı çocuğudur. Elinden mançukası eksik olmaz. Kendinden yaşça büyük serseri çocuklara özenir. Duygularını belli etmeyen, kapalı bir çocuktur. Babasına karşı o da ilgisizdir. Kendine rol model olarak abilerini alır. O da diğerleri gibi zor hayatlarının farkındadır.

Bizim Hikaye 47. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm izle

Alp Akar Kimdir?

27 Şubat 2006 yılında İstanbul’da doğmuştur. Orta Öğretim eğitimine devam eden Alp Akar; Ezel dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Çocuk olmasına karşın istikrarlı bir portre çizen yetenekli oyuncu, ekranları başında olan izleyici kitlesini etkilemeyi başarmış ve daha yeni projelere yelken açarak dizi ve sinema serüvenini sürdürmüştür. Alp Akar sırasıyla Geniş Aile, Umutsuz Ev Kadınları, Hayat Dediğin, Vicdan, Kertenkele, Çifte Saadet, Güldüy Güldüy Show
ve Vatanım Sensin’in oyuncu kadrosunda yer almıştır. Yetenekli oyuncu Alp Akar, Bizim Hikaye dizisinde Fikret karakteri ile sevenlerinin karşısına çıkmıştır.

Alp Akar'ın Oynadığı Diziler
Bizim Hikaye / Fikret /2017
Çifte Saadet / 2016
Kertenkele / 2015
Vicdan / 2013
Hayat Dediğin / 2013
Umutsuz Ev Kadınları / 2011
Geniş Aile / 2011
Ezel / 2010
Canım Ailem / 2009

İsmet - Ömer Sevgi

Evin en küçük erkek çocuğudur. Sessiz sakin ve uyumlu bir çocuktur. Sıradışı görünümlüdür. Babası yakışıklı İsmet'in oyuncu olup kendisini bu hayattan kurtaracağını düşünür.

Bizim Hikaye 47. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm izle

Evin en küçüğü olduğu için anne ihtiyacı en yüksek olandır ve ailenin annesi eve geldiğinde diğer çocuklar kadını reddetse de ilk o “anne” der.

Çiçek Durmaz - Sahra Şaş

Sivri dilli, dobra, düşündüğünü anında söyleyen, yeri geldiğinde ağzını bozmaya çekinmeyen, cesur, tuttuğunu kopararak, ekmek aslanın ağzındaysa karnını doyurmak için aslanın midesine elini sokmaktan çekinmeyecek biri.

Bizim Hikaye 47. bölüm izle - Bizim Hikaye son bölüm izle

Sahra Şaş Kimdir?
Sahra Şaş, 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Sahra Şaş, 2013 yılında rol aldığı Tatar Ramazan adlı dizi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Çoban Yıldızı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşkın Dili Yok ve Adını Kalbime Yazdım dizilerinde rol alan Sahra Şaş, Bizim Hikaye dizisinde Çiçek karakterini canlandırmaktadır.

Sahra Şaş'ın Oynadığı Diziler
Bizim Hikaye / çiçek / 2018
Kadın / Berşan / 2017
Çoban Yıldızı / Rüveyda / 2017
Muhteşem Yüzyıl Kösem / Dilber / 2015-17
Aşkın Dili Yok / 2015
Tatar Ramazan / 2013

Sahra Şaş'ın Oynadığı Filmler
Martı / Mediha / 2017

Yorumlar