Sergen Yalçın 2 yıllık imza atıyor!

Süper Lig ekibi Aytemiz Alanyaspor, adı Beşiktaş ile anılan teknik direktörleri Sergen Yalçın ile 2 yıllık sözleşme imzalamaya hazırlanıyor.

Sergen Yalçın 2 yıllık imza atıyor!
Son Güncelleme: 16 Nisan 2019 Salı 11:38
16 Nisan 2019 Salı 11:15

Aytemiz Alanyaspor sezon sonuna kadar anlaştığı Sergen Yalçın'ın kontratını uzatmak için harekete geçmişti. Yalçın ve ekibiyle yola devam etmek isteyen Turuncu-Yeşilliler'e genç hocadan ise, "Sezon sonunu bekleyelim" yanıt gelmişti. Beşiktaş'ın Lucesu ile el sıkışmasıyla Akdeniz temsilcisine yeşil ışık yaktı.

Beşiktaş'tan haber bekledi

 Şenol Güneş'in milli takıma gitmesinin ardından adı ciddi şekilde Beşiktaş ile anılan başarılı çalıştırıcı, Siyah-Beyazlılar'ın Lucescuile el sıkışmasının ardından kararını verdi. Sıkıntılı bölgede aldığı Akdeniz temsilcisini kısa sürede üst sıralar taşıyan, şu an 38 puanla Avrupa yolunda iddialı bir takım haline getiren Yalçın, yönetime yeşil ışık yaktı.

Yeni sezonun planlaması hazır

Teknik direktörlük kariyerinin en verimli dönemini geçiren Sergen Yalçın, Aytemiz Alanyaspor ile 2 yıllık sözleşme imzalamaya hazırlanıyor. Genç teknik adamın kontrat konusunu çözer çözmez yeni sezonun planlamasına dair raporunu da yönetime sunacak. Gidecek ve kalacak oyuncuları şimdiden belirleyen Sergen Yalçın, Avrupa'da takımın başında olmak istiyor.

Yorumlar