Galatasaray'a bonservissiz transfer geliyor! Sezon sonu işlem tamam...

Saracchi ile yolları ayırma kararı alan sarı-kırmızılılar, Crystal Palace ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek 30 yaşındaki Hollandalı sol bek için girişimlere başladı.

Galatasaray'a bonservissiz transfer geliyor! Sezon sonu işlem tamam...
Son Güncelleme: 6 Mart 2021 Cumartesi 14:23
6 Mart 2021 Cumartesi 12:19

Ara transferde 5 oyuncu alan G.Saray, sezon sonu için de çalışmalara başladı. Öncelik ise sol bek takviyesine verildi. Kiralık sözleşmesi bitecek Saracchi ile sakatlık sorunları yüzünden yolları ayırma kararı alan yönetim, aradığı sol beki İngiltere'de buldu: Patrick Van Aanholt.


Mevcut kadroda bu sezon savunmanın solunda 4 farklı oyuncu (Saracchi, Emre Taşdemir, Ömer Bayram ve Linnes) görev yaptı. Ancak beklentiler karşılanmayınca listenin ilk sırasındaki Hollandalı Van Aanholt için resmi girişimler başladı.

Yıllık 1 milyon 750 bin euro'luk teklif

Crystal Palace ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek Van Aanholt'a G.Saray yazılı teklifini yaptı. Serbest kalacak olan 30 yaşındaki Hollandalı sol beke yıllık 1 milyon 750 bin Euro'dan 2 sezonluk sözleşme önerildi. Kariyerinin önemli bölümünü İngiltere'de geçiren yıldız oyuncunun cevabı bekleniyor.

Omar hızla iyileşiyor

Yılbaşı gecesi yaşadığı talihsiz kaza sonucu yaralanan ve tedavi süreci devam eden Omar Elabdellaoui'nin menajeri Mikail Adampour, yıldız oyuncunun beklenenden hızlı iyileştiğini söyledi. Adampour, "Omar'ın vücudu, tekrar toparlamasına yardım ediyor. Hayatında hiç alkol almadı, hep uyku düzenine sadık kaldı. Doktorlar geri dönüş sürecinde inanılmaz derecede ilerleme gösterdiğini söylüyor" dedi.

Yorumlar