Survivor 2019'u Itır Esen mi sunacak?

Instagram'da yaptığı tahminlerle adından sıkça söz ettiren Adolftay isimli kullanıcı Survivor'la ilgili yeni bir iddia ortaya attı.

Survivor 2019'u Itır Esen mi sunacak?
Son Güncelleme: 13 Ocak 2019 Pazar 21:46
13 Ocak 2019 Pazar 11:33

Instagram'da yaptığı tahminlerle adından sıkça söz ettiren Adolftay isimli kullanıcı Survivor'la ilgili yeni bir iddia ortaya attı.

Adolftay Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde attığı Twitt den dolayı Miss Turkey 2017 de birinciliği geri alınan Itır Esen, Acun Medyanın SURVİVOR Ekibinde olacak.. Bu Yıl YouTube üzerinden canlı yayınlar ile Ada Hayatı yayınlanacak..

Youtube üzerine yapılacak Yayınları Itır Esen sunacak..

 

 

Bir açıklama da Itır Esen'den

Şimdi yeni bir YouTube projeniz var...

- Evet... Bununla ilgili Acun Medya’dan teklif aldığımda çok heyecanlandım. YouTube’da bir ilki yapacağız.

Yakında başlayacak “Türkiye-Yunanistan Survivor”ı bir Yunan sunucuyla birlikte YouTube kafasıyla ele alacağız.

Survivor’ın YouTube kafası nasıl olacak?

- Bizim kuşak YouTube ve Netflix kuşağı... Çocukluğumdan beri YouTube videoları izliyordum, arkadaşlarımla da hep bir YouTube projesi yapmak fikrimiz vardı. Kısmet bu projeyeymiş...

YouTube kafasının nasıl olacağına gelince... Daha tempolu bir kafa olacak...

Ben neden seyredeceğim mesela sizi?

- Bir kere “Survivor”la ilgili hiçbir yerde yayınlanmamış röportajlar yapacağız.

Yarışmanın kamera arkasından özel görüntüler yayınlayacağız. Hatta katılacak yarışmacılarla çekimlere başladık bile...

Ne zaman açılacak bu YouTube kanalı?

- Survivor başlamadan önce önümüzdeki günlerde biz yayına başlamış oluruz...

YouTube’da son dönemde neler daha çok izleniyor?

- Kadın izleyiciler daha çok makyaj, giyim ve moda konularıyla ilgileniyor.

Itır Esen kimdir?

Itı Esen, seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in torunu ve oyuncu Itır Esen'in yeğenidir. Miss Turkey 2017 finalisti olan Esen, 1999 yılında dünyaya gelmiştir.

İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi olan Itır Esen,ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı. Üç yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı.

Miss Turkey yarışmasında birinci olan Itır Esen'in tacı, 15 Temmuz Şehitleri hakkında yaptığı paylaşımların ardından geri alınmıştır.

Hala Itır Esen, fotomodellik yaptığı dönemde Milliyet Gazetesi'nin ekinin kapağında bir fotoğrafı yayımlanmıştır. Aşk-ı Memnu'nun kastı için yeni yüzler aranırken kendisine 'Bihter' rolü teklif edilmiştir. Halit Refiğ, Itır Esen'i görür görmez kendisine 'Bihter'in üvey kızı 'Nihal' karakterini uygun görmüştür. 1975 yılında TRT'de yayınlanan 6 bölümlük dizi ile bir anda tanınmıştır.

Daha sonra Münir Özkul ve Adile Naşit filmlerindeki sarışın, hüzünlü gözleriyle bakan mahzun duruşlu genç kız olarak Türk sinema severlerin kalplerinde yer etmiştir.

Cinsel içerikli filmleri furyasının başlaması üzerine sinemayı bırakmış ve ünlü sinemacı Yavuz Turgul'la evlenmiştir. Bu evlilikten iki de çocuğu olmuştur.

2001'de yine TRT'de yayınlanan ve başrolünü Zuhal Olcay'ın oynadığı Yeditepe İstanbul ile Türk sinemasına geri dönmüştür. 2007 yılında Hülya Koçyiğit'in başrol oynadığı "Aşk Eski Bir Yalan" dizisinin senaristliğini üstlenmişti.

Yorumlar