“Kin tutmuyorum, avukat tutuyorum”

Eser Yenenler'in sunduğu EYT Show'a katılan, son dönemde ünlü isimlere açtığı davalarla gündeme gelen Gülben Ergen, “Kin tutmuyorum, avukat tutuyorum” diyerek, gönderme yaptı.

“Kin tutmuyorum, avukat tutuyorum”
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:03
25 Mayıs 2019 Cumartesi 10:14

Gülben Ergen, Eser Yenenler’in sunduğu ‘EYS’, programına konuk oldu. Şarkıcı, son dönemde açtığı davalar için, “Kin tutan bir insan değilim. Gerçekten o noktada, hafızam olumsuzu tutmaz. Kötü ve negatif olan bir şeyi çabuk unutuyorum. Ne yapayım madem böyle bir huyum var, ben de kin tutmuyorum, avukat tutuyorum” sözleriyle, güldürdü. 

Ergen, “Şarkıcı mı? Yazar mı? Oyuncu mu?” sorusuna, “Şarkıcılığı seviyorum. Söyleyemediklerimi öyle anlatıyor olmak bana iyi geliyor. 38 tane ana okulu açmış bir derneğin başkanı olmak da tabii başka bir duygu” cevabını verdi. Oğuzhan Koç’un kendisine küstüğü söyleyen şarkıcı, Yenenler’e bizi barıştırsana diyerek takıldı.

Şarkıcı, “Beş ünlüyü yok etme hakkın olsa, kaçını kullanırsın?” sorusuna, hiç düşünmeden, “Hepsini” yanıtını verdi. 

Gülben Ergen: Oğuzhan tam bir artist olmuş

Daha önce hem düet yaptığı, hem şarkı aldığı Oğuzhan Koç’u kankası Eser Yenenler’e şakayla karışık şikayet etti.

'Şarkı istiyorum vermiyor, arıyorum açmıyor'

Eser’e “Galiba bana küstü, bizi barıştır. Tam bir artist olmuş. Şarkı istiyorum vermiyor, mesaj atıyorum; 3 saat sonra dönüyor. Telefon ediyorum, açmıyor. Eskiden böyle değildi” dedi.

Yorumlar