Murat Cemcir'e Ahmet Kural'dan yanıt!

Ünlü oyuncu Ahmet Kural, uzun bir süredir küs olduğu Murat Cemcir ile ilgili açıklamalarda bulundu. Cemcir'in kendisi hakkında "Aramızda kırgınlık değil, bıkkınlık var. Ahmet'le görüşmüyoruz ve görüşmeyeceğiz de" diye konuşmasını değerlendiren Kural, "Murat ile bu ara görüşmüyoruz. İleride bir gün tekrar bir araya gelebiliriz. Murat'ı seviyorum, yolu açık olsun" dedi.

Murat Cemcir'e Ahmet Kural'dan yanıt!
Son Güncelleme: 12 Ocak 2024 Cuma 13:52
12 Ocak 2024 Cuma 13:48

"İşler Güçler", "Kardeş Payı", "Düğün Dernek" serisi gibi birçok yapımda birlikte oynayan ve yakın arkadaş olan oyuncular Ahmet Kural ile Murat Cemcir'in bir süredir aralarında soğuk rüzgarlar esiyor.

Murat Cemcir'in Kural'ın düğününe katılmamasıyla ikilinin küs olduğu ortaya çıkmıştı. Geçtiğimiz ay Ahmet Kural hakkında konuşan Murat Cemcir, "Ahmet'le 2020’de son bir proje yaptık, yakın zamanda bir şey yapacağımızı zannetmiyorum. Allah herkesin yolunu açık etsin. Ticari bir anlaşmazlık söz konusu değildi, bununla ilgili gerekli açıklamayı o da ben de yapmıştım zaten. Aramızda kırgınlık değil, bıkkınlık var. Ahmet'le görüşmüyoruz ve görüşmeyeceğiz de" demişti.

'İLERİDE TEKRAR BİR ARAYA GELEBİLİRİZ'

Habertürk'ten Eren Gürel'in haberine göre; "Efsane" filminin basın toplantısı katılan Ahmet Kural, Cemcir'in kendisiyle ilgili açıklamaları hakkında yorum yaptı.

Ünlü oyuncu, "Murat ile bu ara görüşmüyoruz. İleride bir gün tekrar bir araya gelebiliriz. Murat'ı seviyorum, yolu açık olsun. Çok fazla bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" ifadelerini kullandı.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar