Masterchef’e ünlü isimler konuk oluyor!

MasterChef Türkiye yarışmasının yeni bölümünde bu defa ünlü isimler yarışacak. Heyecanın arttığı Masterchef'in yeni bölümüne Demet Akalın, Okan Kurt, Alişan ve Buse Varol konuk oluyor.

Masterchef’e ünlü isimler konuk oluyor!
Son Güncelleme: 14 Aralık 2019 Cumartesi 13:16
14 Aralık 2019 Cumartesi 10:09

TV8'in sevilen yemek yarışması MasterChef'in 16 Aralık Pazartesi ekrana gelecek olan yeni bölümünde büyük bir sürpriz yaşanacak. MasterChef yarışmasını yakından takip eden Demet Akalın ve Okan Kurt ile Buse Varol ve Alişan çiftleri, bu defa mutfağa girerek yarışacak.

MasterChef'te son 5 isim arasına kalan Alican, Cemre, Ekin, Güzide ve Batuhan, kaptanlık oyununda ünlü isimler karşı mücadele edecek. MasterChef mutfağına giren ünlü çiftler, yaptıkları yemeklerle yarışacak.

Eğlenceli anların yaşanacağı MasterChef'in yeni bölümünde Demet Akalın'ın saçlarını Suna gibi yapması dikkat çekiyor. Akalın'ın "Ben Suna ekolünden geliyorum Saçlarımı bile Suna gibi yaptım" sözleri jüriyi güldürüyor. Mutftaki hünerlerini sergileyen ünlülerden Okan Kurt ise yaptığı yemeği "İtalyan usulü sucuklu yumurta" sözleriyle tanıtıyor.

Yorumlar