Ceren Hindistan: Hamileyken kemerle dövdü

Hindistan, eski sevgilisi ve kızı Arya'nın babası olan Ümit Aslan hakkında, "Hamileyim diye evimi kapatıp, beni Antalya'ya götürdü. Hesabımdaki 80 bin lirayı kendi hesabına aktardı. Sonra aldatmalar başladı. Müstehcen video izlerken yakaladığımda, 'Ne yapıyorsun?' dedim diye kemerle dayak yedim"dedi

Ceren Hindistan: Hamileyken kemerle dövdü - Sayfa 1

Ceren Hindistan, 2018 yılında kızı Arya'nın babası Ümit Aslan ile olaylı bir şekilde ayrılmıştı.

Hindistan'ın, "Çok büyük açıklamalar yapacağım. Az daha sabır... Bütün açılan davaları kazandım. Son bir davamız kaldı. Onu da alacağız, zaten hiç korkumuz olmadı. Sonra açıklayacaklarıma şok olacaksınız" sözleri kafalarda soru işareti bırakmıştı.

1 9
 
Ceren Hindistan: Hamileyken kemerle dövdü - Sayfa 2

Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda hamileyken Aslan'dan şiddet gördüğünü öne süren ünlü oyuncu, kemerle dövüldüğünü söyledi.

Hindistan, "Hamileyim diye evimi kapatıp, beni Antalya'ya götürdü. Hesabımdaki 80 bin lirayı kendi hesabına aktardı. Sonra aldatmalar başladı. Her gördüğüm mesajda dayak yedim. Müstehcen video izlerken yakaladığımda, 'Ne yapıyorsun?' dedim diye kemerle dayak yedim. Gecelikle koşup, çıktım binadan. 7 aylık hamileydim. 6 yaşına kadar çocuğumun cebine iki defa oyuncak parası koydu, o kadar." ifadelerini kullandı.

2 9
 
Ceren Hindistan: Hamileyken kemerle dövdü - Sayfa 3

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Hindistan, açıklamalarıyla sık sık gündeme geliyor.

"Bilerek mi zengin sevgili seçiyorsun yoksa öyle mi denk geliyor?" sorusuna, "Fakiri ne yapayım?" yanıtını veren Hindistan'ın bu yanıtına sosyal medyada yorum yağmıştı.

3 9
 
Ceren Hindistan: Hamileyken kemerle dövdü - Sayfa 4
4 9