Öykü Serter'den aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikte oldum

Sunucu Öykü Serter katıldığı programda kendisi ile ilgili bilinmeyenleri anlattı. Serter, "Medeni durumu ilişki yaşamaya müsait olmayan bir erkekle çok uzun süre birlikte oldum ama yuva yıkan kadın değilim. Zaten uzun süre önce çözülmüş bir yuva vardı. Benden önce yaşanmış ilişkiler vardı." dedi.

Öykü Serter'den aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikte oldum - Sayfa 1

Öykü Serter, Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalına konuk oldu. Bilinmeyenlerini anlatan sunucu çarpıcı bir itirafta bulundu.

1 11
 
Öykü Serter'den aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikte oldum - Sayfa 2

Serter, evli bir erkekle aşk yaşadığını açıkladı. Sunucu, "Medeni durumu ilişki yaşamaya müsait olmayan bir erkekle çok uzun süre birlikte oldum ama yuva yıkan kadın değilim. Zaten uzun süre önce çözülmüş bir yuva vardı. Benden önce yaşanmış ilişkiler vardı. " dedi.

2 11
 
Öykü Serter'den aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikte oldum - Sayfa 3

Çok aşık olduğunu belirten Serter, "Keşke bir yuvam olsa çocuğum olsa diye hayaller kuran bir kadındım ama bu hayal balonunu patlatıp yaşananları arkamda bırakıp gittim" ifadelerini kullandı.

Öykü Serter'in yasak aşk itirafı sonrasında, birliktelik yaşadığı erkeğin kim olduğu ise merak uyandırdı.

3 11
 
Öykü Serter'den aşk itirafı: Evli bir erkekle uzun süre birlikte oldum - Sayfa 4

26 Şubat 1975'te Ankara'da dünyaya gelen Öykü Serter, TED Ankara Koleji, Galatasaray Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi'nde eğitim gördü.

4 11