Afra Saraçoğlu'ndan ayrılık iddialarına yanıt!

Oyuncu Afra Saraçoğlu'nun yaklaşık dört yıldır ilişki yaşadığı oyuncu Mert Yazıcıoğlu ile ayrıldığı iddia edilmişti. Saraçoğlu, konuyla ilgili sosyal medya hesabında paylaşım yaptı. Ünlü oyuncu, ayrılık iddialarını doğrularken aralarında 3. bir kişinin olmadığını belirtti.

Afra Saraçoğlu'ndan ayrılık iddialarına yanıt!
Son Güncelleme: 31 Aralık 2022 Cumartesi 16:58
31 Aralık 2022 Cumartesi 16:55

Yayınlanmış olduğu günden bu yana Türkiye'de reyting rekortmeni olan Yalı Çapkını dizisinde Seyran karakterini canlandıran Afra Saraçoğlu’nun, sevgilisi Mert Yazıcıoğlu ile ayrıldığı geçtiğimiz günlerde iddia edilmişti.

İDDİALARA YANIT VERDİ

Saraçoğlu, sosyal medya hesabında söylentiler hakkında yorum yaptı.

Ünlü oyuncu, "Birkaç gündür hakkımızda basında çıkan haberler kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Mert ile 4 yıl süren çok mutlu bir ilişki yaşadık. Ancak sürdürdüğümüz ilişkimizi aldığımız ortak bir karar ile sevgi ve saygı çerçevesinde sonlandırma kararı aldık" şeklinde konuştu.

"3. KİŞİ YOK"

Ayrılık haberlerini doğrulayan Saraçoğlu, "Dostluğumuzun devam ettiğini belirtmekle beraber bu kararımızda hiçbir 3. kişinin dahil bulunmadığını bilmenizi isteriz. Geçirdiğimiz bu hassas süreçte hiç kimseyi zan altında bırakmadan özel hayatımızın mahremiyetine hassasiyet göstermenizi rica ediyorum. Sevgiyle kalın..." şeklinde konuştu.

wtpjcczuwk6x5zecyehekq.webp

Tüm bunların yanında, Yazıcıoğlu sevgilisi Afra Saraçoğlu'nun doğum gününü, "Güzelim, sevgilim... Hep böyle gül" notuyla paylaşmıştı. Oyuncu, yaptığı sosyal medya paylaşımında "Seni çok seviyorum. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..." ifadelerini kullandı.

1497929.jpg

2018 yılında İyi Oyun adlı filmin setinde tanışan çift o günden beri birlikteliğine devam ediyordu. Kariyerlerinde birbirinden başarılı projelere imza atan ikili, sosyal medyada da sık sık birlikte paylaşım yapıyordu.

Yorumlar