Yeneroğlu istifa iddialarına yanıt verdi

İstifa ettiği iddia edilen AK Partili Mustafa Yeneroğlu “Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, AK Parti’nin programı ve özgürlükçü ve müreffeh Türkiye vizyonu doğrultusunda siyaset yapmaya devam edeceğim” dedi

Yeneroğlu istifa iddialarına yanıt verdi
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:03
14 Mayıs 2019 Salı 12:28

AK Parti İstanbul Milletvekili ve MKYK Üyesi Mustafa Yeneroğlu’nun istifa ettiği iddia edilmişti. Yeneroğlu hakkındaki iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

“Off the record” (kayıt dışı) görüşmenin yanlış aktarıldığını kaydeden Yeneroğlu, "Ben kendilerine, kamuoyu üzerinden bir mesaja gerek olmadığını, Sayın Cumhurbaşkanımızın şahsımla ilgili bir güvensizliği durumunda bana doğrudan iletebileceğini ve istifamı istemesi durumunda istifamı verebileceğimi, kendisine şimdiye kadar hiçbir zaman saygıda kusur etmediğim gibi bundan sonra da etmeyeceğimi belirttim. Bunun ötesinde tüm spekülasyonlar gerçek dışı. Ben AK Partiliyim" ifadelerini kullandı.

“Görüşlerimi gizlemem”

“Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, AK Parti’nin programı ve özgürlükçü ve müreffeh Türkiye vizyonu doğrultusunda siyaset yapmaya devam edeceğim” diyen Yeneroğlu, görüşlerini gizlemediğini, bundan sonra da gizlemeyi düşünmediğini söyledi.

 

Yorumlar