CHP zihniyeti mart ayını çok sever, hodri meydan

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Eskişehir'de partililere seslendi. Bahçeli, "CHP zihniyeti mart ayını çok sever. Çünkü demokrasi dışı arayış sevdalısıdır. Bugün 10 Mart'ta Eskişehir'den sesleniyorum, hodri meydan" dedi.

CHP zihniyeti mart ayını çok sever, hodri meydan
Son Güncelleme: 10 Mart 2019 Pazar 17:36
10 Mart 2019 Pazar 17:14

Eskişehir'den partililere seslenen Devlet Bahçeli, "İnanıyorum ki cumhur Eskişehir'e sahip çıkacaktır. Diyoruz ki beka için milli karar, Eskişehir için istikrar. Zillet ittifakının şımarıklığına Eskişehir'de mutlaka son vereceğiz. Cumhur İttifakı Eskişehir'in önünü açacaktır. İnanıyorum ki Eskişehir Cumhur İttifakı'nın ilkeleri ile hareket edecektir. Metal yorgunluğuna hapsolmuş siyasetçilerin devri kapanmalıdır. Eskişehir küllerinden yeniden doğmalıdır.

Yapılanları görmezden gelmeyiz. Çünkü zillet ittifakı gibi inkarcı değiliz. Nöbet sırası Cumhur İttifakı'ndadır. CHP işgal edişmiş, yabancı hayranlarının çekim alanına girmiştir. Hangi vicdan sahibi CHP'nin politikalarını kabul edebilir. Cumhuriyeti kuran CHP nerede bugünkü CHP nerede?" ifadelerini kullandı.

"Kılıçdaroğlu zoru görünce saklanacak yer arıyor"

Dağlarda temizlediğimiz teröristleri belediyelere doldurmaya kimin ne hakkı vardır. Kılıçdaroğlu zoru görünce saklanacak yer arıyor. Kıvırmada üstüne yok. Yüzü var kızarmıyor. Gözü var yaşarmıyor. Kalbi var çarpmıyor. Boş, yalan, kem konuşuyorlar. Cumhur İttifakı Türkiye diyor. Zillet ittifakı Kürdistan diyor. Eskişehir zillete düşmez. Milli bekamızın müdaafası Cumhur İttifakı'nın var oluş sebebidir.

"Bizim için beka, Türkiye Cumhuriyeti'dir"

'Beka sorunu yok' diyenler Türkiye düşmanlarının değirmenine su taşıyan şuursuzdur. Biz belanın değil bekanın yaşatılmasını istiyoruz.  Türkiye çok ciddi bir beka sorunu ile karşı karşıya. Bu kuşatmayı kırmak zorundayız. Dünyanın gözü üzerimizdedir. Kardeşliğimizi, birliğimizi çekemeyenler yine pusuda beklemektedir. Bizim için beka, Türkiye Cumhuriyeti'dir.

Türkiye ile uğraşmak, ihanet borsasından karlı yatırım olduğundan çok sayıda hain sıraya girmiştir. Biz bu hain lobisini biliyoruz. Bu zillete seyirci kalmayacağız. Biz birlik için, gelecek için, istikbal için beka diyoruz. 31 Mart seçimleri yeni sistemin kökleşmesi için istikrar içinde yapılmalıdır. Siyasi kaygı taşımıyoruz. Çünkü milletimize güveniyoruz. 

Türkiye üzerinde yeni bir hain deneme planlanıyor. Sokaklar karıştırılmak isteniyor, kutuplaşma bileyleniyor. FET, el ovuşturup uygun zamanı bekliyor. Korku ve kuşku tırmandırılıyor.

"Hodri meydan"

CHP zihniyeti mart ayını çok sever. Çünkü demokrasi dışı arayış sevdalısıdır. Bugün 10 Mart'ta Eskişehir'den sesleniyorum, hodri meydan.

Yorumlar