MHP, Bahçeli’nin kalpaklı fotoğrafını paylaştı

MHP, sosyal medya hesabından Devlet Bahçeli’nin kalpaklı fotoğrafını paylaştı.

MHP, Bahçeli’nin kalpaklı fotoğrafını paylaştı
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:02
9 Mart 2019 Cumartesi 09:23

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kalpaklı bir fotoğrafı, MHP’nin sosyal medya hesabından paylaşıldı.

 Paylaşımda, "Fıtrat değişir sanma! Bu kan yine o kandır..." ifadesine yer verildi.

 Bahçeli daha önce yaptığı bir açıklamada beka sorununa değinerek şu ifadeleri kullandı:

“CHP Genel Başkanı beka sorunu yok diyor. Nasıl bir gaflet ve dalalet, ne büyük bir felaket! PKK/YPG'nin saldırılarına inanmayan, Türkiye'nin güvenliğini hedef alan yakın tehditleri göremeyen bir şahsın Atatürk'ün koltuğunda oturuyor olması başlı başına melanet ve rezalettir.

ABD, PKK/YPG'ye silah sevkiyatını aleni şekilde devam ettiriyor. Hatta YPG'ye hava savunma sistemlerinin verildiği bile iddia ediliyor. Ama CHP Genel Başkanı rahatsız olmuyor, ses etmiyor. Çünkü işine gelmiyor, iradesi buna yetmiyor!

S-400 Hava Savunma Sistemleri hususunda ABD'nin dayatması, biteviye süren şantaj ve yaptırım tehditleri milli sabırları zorluyor. Türkiye sömürge ülke değil, ABD'nin uydusu ve uşağı asla değil. Hangi silahı, kimden ve ne zaman alacağımızı ABD'ye mi soracağız? Olacak şey mi bu?

Bağımsızlığımız rehin altında mı? Egemenlik haklarımız haciz kıskacında mı? ABD'nin duruş ve tutumu düpedüz küstahlıktır, mütehakkim bir kifayetsizliktir. Türkiye'nin neyi alıp neyi satacağına ABD'nin karışma hakkı kesinlikle yoktur. YPG'yi silahlandırırken bize mi sormuştur?”

Yorumlar