Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu'nu aday olarak karşımıza diken bir mekanizma var

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kılıçdaroğlu'nu cumhurbaşkanı aday olarak karşımıza diken bir mekanizma var. Ülkeyi, tasmaları emperyalistlerin elinde olan terör örgütlerinin cirit alanına çevirmek istiyorlar" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kılıçdaroğlu'nu aday olarak karşımıza diken bir mekanizma var
Son Güncelleme: 2 Mayıs 2023 Salı 17:33
2 Mayıs 2023 Salı 17:31

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya Kepez Turgut Özal Spor Salonu önünde düzenlenen mitingde konuştu.

Erdoğan'ın açıklamaları:

Biz sizleri çok seviyoruz. Sizlere olan aşkımız farklı. Bu yolda bizi hiç yalnız bırakmadınız. Bu şehri hep gönülden sevdik. Antalya'yı turizmi ile, tarımı ile, ticareti ile geliştirmek, zenginleştirmek için gece gündü çalıştık. Antalya da attığımız her adımda yanımızda yer aldı. Bir kez daha Antalya'nın desteğine talip olmak için bir aradayız. Bu şehir ayrımcılığın hiçbir çeşidine itibar etmez. Denizini, toprağını, dağını kendisi ve vatanı için berekete dönüştürür. Burada yeni bir hayata başlamak isteyen herkesi kucaklar. Aynı zamanda bu şehir, mesele ülkesinin bütünlüğü olduğunda kimsenin gözünün yaşına da bakmaz. Biz bunun için Antalya'yı ayrı bir seviyoruz. İnşallah Türkiye Yüzyılı'nı da beraber inşa edeceğiz. Şu anda karşımda 100 bini aşkın Antalyalı var.

"KILIÇDAROĞLU'NU ADAY OLARAK KARŞIMIZA DİKEN BİR MEKANİZMA VAR"

Pazarlık kızıştığında ortaklardan biri kalkıp sonra yerine otururken HDP de bu cümbüşte yerini aldı. Baktılar 7 ortakla da bu iş olmayacak, iki büyükşehir belediye başkanını dahil edip ortak sayısını 9'a çıkardılar. Masada kendi için yer olduğunu gören PKK ve FETÖ durur mu, onlar da hemen seslerini yükselttiler. Oldu mu size 11 ortak. Daha DHKP-C'sini, Avrupa ve Amerika'daki tefecileri, simsarları, STK görünümlü istihbarat aygıtlarını saymıyorum bile. Aslında ağlanacak halimize gülüyoruz. Kılıçdaroğlu'nu cumhurbaşkanı adayı olarak karşımıza diken bir mekanizma var.

"BAY BAY KEMAL'İN PARLAMENTODAKİ GÖRÜŞMESİ İŞTE BUYDU..."

Antalya, 14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı'nın inşası için 'bismillah' diyor muyuz? 14 Mayıs'ta Türkiye Yüzyılı için doğru adımlarla yola devam diyor muyuz? Antalya tamam diyorsa bu iş tamamdır. Terörist Selo, Diyarbakır'da 51 kardeşimizin ölümüne neden oldu. Bu Selo cezaevinde. Selo'yu çıkaracağız diyorlar. Ondan sonra da Selo'yu Öcalan'ın yerine getireceklermiş. Buradan şu anlaşılıyor. Bay bay Kemal demek ki, parlamentoda yaptığı görüşme işte buydu. Açıkla dedik kaç kere, açıklayamaz. Düzgün bir şey yok. Eğer gerçek siyasetçiysen çıkar açıklarsın ama açıklayamaz. Hayatı yalan. Hep fırıldaklarla dolaşıyor. 14 Mayıs'ta benim aziz milletim bu yalana, talana, dolana 'evet' demeyecek. 

 
"AZİZ MİLLET SANA SANDIKLARI MEZAR EDECEK"

Kandil'de ne diyordu birisi... Bunların bayrağı var mı? Bunların ezanı var mı? Bunların dini var mı? Ne diyor? Bizim desteğimiz Kılıçdaroğlu'nadır. Dini olmayan, diyaneti olmayan, bayrağı olmayan, ezanı olmayan kimler destekliyor bay bay Kemal'i, bu teröristler. Söyle bana arkadaşını, söyleyeyim sana kim olduğunu. Bay bay Kemal, senin arkadaşın Kandil. 14 Mayıs'ta bu aziz millet sana sandıkları mezar edecek. Buna hazır mıyız? "

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar