Çağlar Ertuğrul'un sevgilisi Kayla Manukyan kimdir?

Afili Aşk'ın yıldızı Çağlar Ertuğrul, muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. Ertuğrul "Evlilik düşünüyor musunuz" sorusuna şaşırtıcı bir cevap verdi.

Çağlar Ertuğrul'un sevgilisi Kayla Manukyan kimdir?
Son Güncelleme: 19 Ekim 2019 Cumartesi 11:19
19 Ekim 2019 Cumartesi 11:15

'Afilli Aşk' dizisinin Kerem'i Çağlar Ertuğrul, önceki akşam sevgilisi Kayla Manukyan ile Nişantaşı'ndaydı. Birbirlerine sarılarak yürüyen çifte bir erkek arkadaşları da eşlik etti.

Ertuğrul, "Neler yapıyorsunuz?" şeklinde sorular yönelten muhabirlere "Bugün askerden arkadaşım geldi, onu gezdiriyorum. Onun dışında herşey çok güzel ve yolunda" dedi.

"Kayla Manukyan ile 2 yıldır birliktesiniz. Evlilik düşünüyor musunuz?" sorusuna Çağlar Ertuğrul, "Aman abi o konulara girmeyelim. İyi akşamlar" diyerek cevap vererek adımlarını hızlandırdı.

Kayla Manukyan kimdir?

Kayla Manukyan'ın hakkında pek bir bilgi bulunmamaktadır.

Fazilet Hanım ve Kızları'nda kostüm asistanı olan Kayla Manukyan, Çağlar Ertuğrul ile sevgili.

Çağlar Ertuğrul kimdir?

Çağlar Ertuğrul, 1987 yılında İzmir’de doğmuştur.

Eğitimini Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır.

Akademi 35 Buçuk ve 3 M.O.T.A özel oyunculuk okullarında oyunculuk eğitimi alan Çağlar Ertuğrul; 2012 yılında rol aldığı Benim İçin Üzülme dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Medcezir, Beyaz Karanfil, Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler dizilerinde rol alan oyuncu; Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu ve Deniz Baysal ile paylaştığı Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde rol almakta Yağız karakterini canlandırmaktadır.

Çağlar Ertuğrul; Biz Size Döneriz, Dağ 2, Dağ ve Bana Masal Anlatma filmleri ile sinema dünyasında da yerini almıştır.

Yorumlar