Barakası yıkılan kadın pompalıyla dehşet saçtı!

Antalya'nın Alanya ilçesinde, kaldığı barakanın zabıta ekiplerince yıkılmasının ardından buna neden olduğunu düşündüğü kişileri pompalı tüfekle yaralayan Ö.T. (40) adlı kadın, kısa süreli kovalamacanın ardından yakalandı. Yaralılar ise hastaneye kaldırıldı

Barakası yıkılan kadın pompalıyla dehşet saçtı!
Son Güncelleme: 13 Şubat 2021 Cumartesi 09:37
13 Şubat 2021 Cumartesi 09:33

Antalya'nın Alanya ilçesindeki Okurcalar Mahallesi´nde bulunan balıkçı barınağındaki bir barakada kalan Ö.T. (40) adlı kadının barakası, Alanya Belediyesi Zabıta ekipleri tarafından kaçak olduğu gerekçesiyle yıkıldı.

Bunun ardından öfkelenen Ö.T., pompalı tüfeğini alarak barakasının yıkılmasına neden olduğunu düşündüğü A.Y.´nin (49) yanına giderek ateş açtı. A.Y. bacağından, M.Ü. ise başından yaralandı.

Ayrıca öfkeli kadın, Ş.U.´ya (52) ait otomobil ve yine aynı kişiye ait kıraathaneye pompalı tüfekle ateş ederek hasar verdi.

Belediyenin ek hizmet binasına da ateş açtı

Ö.T. daha sonra Alanya Belediyesi Avsallar Ek Hizmet Binasına giderek, binanın kapısına ateş açtı. Bu sırada içeride bulunan bir belediye personeli, öfkeli kadının ateş açması üzerine camdan kaçmak isterken ayağını burktu.

Durumun 112 Acil Çağrı Merkezi´ne bildirilmesi üzerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaralıları yaptıkları ilk müdahalenin ardından hastaneye götürdü. Tedaviye alınan yaralılardan A.Y.´nin hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi. 

Kaçmaya çalışırken yakalandı

Olay sonrası jandarma ekipleri şüpheli Ö.T.´yi yakalamak için çalışma başlattı. Pompalı tüfekle dehşet saçan Ö.T. motosikletiyle kaçmaya çalıştı. Kısa süreli kovalamacanın ardından jandarma ekipleri Ö.T.´yi av tüfeği ve 1 bıçakla yakalayarak gözaltına aldı

Yorumlar