Zeynep Şenpınar kimdir, kaç yaşında, ınstagramı, mesleği ne, kim öldürdü?

Zeynep Şenpınar kimdir, kaç yaşında, ınstagramı, mesleği ne, kim öldürdü? soruları bayram sabahı Zeynep Şenpınar’ın öldürüldüğünün duyulması ile araştırılmaya başlandı. Zeynep Şenpınar kimdir, kaç yaşında, ınstagramı, mesleği ne, kim öldürdü? Detaylan haberimizde…

Zeynep Şenpınar kimdir, kaç yaşında, ınstagramı, mesleği ne, kim öldürdü?
Son Güncelleme: 25 Mayıs 2020 Pazartesi 11:48
25 Mayıs 2020 Pazartesi 11:22

Zeynep Şenpınar kimdir, kaç yaşında, ınstagramı, mesleği ne, kim öldürdü? Ramazan Bayramı sabahı Türkiye bir ölüm haberi ile uyandı. Gencecik bir kız sevgilisi tarafından öldürüldü. Bir kadın cinayeti daha ortaya çıktı. Muğla’da meydana gelen olayda herkes Zeynep Şenpınar kimdir, kaç yaşında, mesleği ne, kim öldürdü? Sorularına yanıt arıyor. Peki. Zeynep Şenpınar kimdir, kaç yaşında, ınstagramı, mesleği ne, kim öldürdü? İşte detaylar…

Zeynep Şenpınar kimdir, kaç yaşında, ınstagramı, mesleği ne, kim öldürdü?

Muğla Menteşe'nin Kötekli Mahallesi'nde meydana geldi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü'nden geçen yıl mezun olan Zeynep Şenpınar ile erkek arkadaşı Selim Ahmet Kemaloğlu arasında bilinmeyen nedenle çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Milli boksör olduğu öğrenilen Selim Ahmet Kemaloğlu, kavga sırasında mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla Şenpınar'ı dövüp göğsünden bıçakladı. Ardından da 112 Acil Çağrı Merkezi'ni arayarak ihbarda bulundu.

İhbar üzerine adrese sevk edilen sağlık ekipleri, Şenpınar'ın yaşamını yitirdiğini belirledi. Kendine de bıçakla zarar veren Selim Ahmet K., polis gözetiminde ambulansla hastaneye kaldırıldı. Sağlık durumu iyi olan Selim Ahmet K.'nin tedavisinin ardından gözaltına alınacağı belirtildi.

Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Zeynep Şenpınar'ın cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu'nun morguna kaldırıldı.

Zeynep Şenpınar’ın Instagram hesabına @zeynepsenpinar adresinden ulaşabilirsiniz.

Muğla'da, milli boksör olduğu öğrenilen Selim Ahmet Kemaloğlu (26), tarafından bıçaklanarak öldürülen Zeynep Şenpınar'ın (25) bir arkadaşına, "Ahmet’le net bir şekilde bitti. 1 aydır hiçbir şekilde birbirimizle alakamız yok. Ben sadece aşırı alışkanlığın verdiği üzüntüyü yaşıyorum. Şarttı belki de" mesajı attığı ortaya çıktı. Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ayrılığı kabullenmediği için öldürdüğü Şenpınar'ın türkü söylerken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Şenpınar'ın söylediği türkü, izleyenlerin yüreğini burktu.

Cinayetin ardından tweet atmış

Öte yandan ​Selim Ahmet Kemaloğlu'nun ise cinayetin hemen ardından kendisine ait sosyal medya hesabından "İki cana kıydınız, gözünüz aydın" paylaşımı yaptığı ortaya çıktı.

 

Yorumlar