The Taste Türkiye hangi gün hangi kanalda - The Taste Türkiye jüri üyeleri yarışmacıları kim?

FOX TV The Taste Türkie yarışmacıları kim! The Taste Türkiye yayın hayatına FOX'ta başlayacak. The Taste hangi gün hangi kanalda? soruları araştırılırken Taste Türkiye yarışmasının jürisi ve The Taste Türkiye yarışmacıları araştırılıyor. İşte The Taste Türkiye yarışması hakkında bilgiler.

The Taste Türkiye hangi gün hangi kanalda - The Taste Türkiye jüri üyeleri yarışmacıları kim?
Son Güncelleme: 14 Mayıs 2019 Salı 16:37
14 Mayıs 2019 Salı 16:32

The Taste Türkiye hangi gün hangi kanalda - The Taste Türkiye jüri üyeleri sunucuları kim? FOX'ta yepyeni bir yarışma başlıyor. Yarışmada birbirinden ünlü isimler var. Haberimizde The Taste Türkiye hangi gün hangi kanalda - The Taste Türkiye jüri üyeleri sunucuları kim? sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Yarışmacılar her hafta kozlarını paylaşacak. İşte bu eğlenceli yarışmayla ilgili 'The Taste Türkiye hangi gün hangi kanalda - The Taste Türkiye jüri üyeleri sunucuları kim?' merak edilen soruların yanıtları. 

The Taste Türkiye hangi gün hangi kanalda?

The Taste Türkiye yarışması FOX'ta Çarşamba günleri saat 20:00'da yayınlanacak.

The Taste Türkiye jüri üyeleri kim?

Yapımcılığını Provizyon Medya’nın üstlendiği; Amerika, Hollanda ve Belçika’da yayınlanan ve büyük beğeniyle izlenen yemek yarışması “The Taste”, Türkiye’de Siemens Ev Aletleri iş birliğiyle FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Toplamda 12 adayın yarışacağı “The Taste Türkiye”de tüm yarışmacılar, Siemens’in yenilikçi ve teknolojik ankastre ürünleri ile hazırladıkları birbirinden lezzetli yemekleri jüriye beğendirmeye çalışacaklar.

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce yemekleri hangi yarışmacının hazırladığını bilmeden sadece tadarak değerlendirecekler. Başarılı buldukları adayları, kendi takımlarına dahil edecekler.

Eleme turunda tattığı yemeği kimin hazırladığını bilmeyen jüri, kendi ekibinden birini eleme riskiyle karşı karşıya kalacak.

Programa gelen misafir şeflerin belirlediği konseptte yemeklerini hazırlayan takımlardan en başarılı performansı sergileyen yarışmacı, dokunulmazlık kazanacak.

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden olmak için mücadele eden, mutfak becerisine güvenen şef adaylarını bir araya getiren yarışma programı “The Taste Türkiye”deki uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi birinci olmanın gururunu yaşayacak ve büyük ödülün sahibi olacak.

The Taste Türkiye yarışmasına başvurmak için aşağıdaki linke tıklayınız. 

https://www.fox.com.tr/The-Taste-Turkiye/ekstra/34/Basvuru-Formu

Yorumlar