Survivor 2020 Murat Yağcı Instagramı, kaç yaşında, nereli?

Survivor 2020 Murat Yağcı Instagramı, kaç yaşında, nereli? soruları Survivor kadrosunun açıklanması sonrası çok araştırılan konular arasında yerini aldı. Survivor 2020 Murat Yağcı Instagramı, kaç yaşında, nereli? Detaylar haberimizde…

Survivor 2020 Murat Yağcı Instagramı, kaç yaşında, nereli?
Son Güncelleme: 13 Şubat 2020 Perşembe 14:26
13 Şubat 2020 Perşembe 14:20

Survivor 2020 Murat Yağcı Instagramı, kaç yaşında, nereli? Merakla beklenen Survivor 2020 kadrosu açıklandı. Ünlüler ve Gönüllüler arasında yapılacak yarışmada ünlü oyuncu Murat Yağcı da yer alacak isimler arasında. Peki Survivor 2020 Murat Yağcı Instagramı, kaç yaşında, nereli? sizin için araştırdık.

Survivor 2020 Murat Yağcı Instagramı, kaç yaşında, nereli?

Barış Murat Yağcı, 1991 yılında İzmir’de doğmuştur.

Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde eğitimine ikinci kez devam etmektedir.

Hayatının dönüm noktası olan Efes Pilsen Spor Kulübünde profesyonel olarak basketbol oynamıştır.Sakatlandıktan sonra basketbol hayatına veda etmek zorunda kalan Barış Murat Yağcı, bir dönem modellik yapmıştır.

Best Model of Turkey yarışmasına katıldı ve birinci seçildi. Yapımcıların dikkatini çekmeyi başardı ve oyunculuk eğitimi aldı.

İlk dizisi olan Kocamın Ailesi’yle oyunculuk kariyerine adım attı.

Daha sonra Kiralık Aşk dizisinde Eymen karakterini canlandırdı ve yavaş yavaş tanınmaya başlandı.

Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde Bora karakterini canlandırdı.

 Murat Yağcı’nın Instagram hesabına @barismrtyagci adresinden ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yorumlar