Öğretmen 5. Bölüm izle

Öğretmen dizisinin 5. bölümü Fox ekranlarında yayınlandı. 11 Ekim 2020 tarihinde yayınlanan bölüm tek parça olarak internete yüklendi. İşte Öğretmen dizisinin 5. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.

Öğretmen 5. Bölüm izle
Son Güncelleme: 11 Ekim 2020 Pazar 23:43
11 Ekim 2020 Pazar 22:38

Öğretmen dizisinin 5. bölümü Fox ekranlarında yayınlandı.

Öğretmen dizisi 4. bölümde ne olmuştu?

Küçükkapı Lisesi’nde beş kişinin ölümünün ardından 12/A sınıfı iyice perişan haldedir ama Akif bir sonraki derse başlamıştır bile. Soru; videoyu Mevsim’in çantasına kimin koyduğudur.

Ateş suçlu olduğunu itiraf eder ama bunu neden yaptığını anlatmaz.

Diğer yandan, Zeynep hastaneden taburcu olur. Akif’le ilgili birçok soru vardır kafasında. Yılmaz’la konuşmak için karakola gider ve olayları araştırmaya başlar.

ÖĞRETMEN DİZİSİ 5. BÖLÜM İZLE

Öğretmen dizisinin 5. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link

Öğretmen dizisinin konusu

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.

Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”

Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!
Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

DİZİNİN KÜNYESİ

YAPIM: MEDYAPIM & MF YAPIM

YAPIMCILAR: FARUK BAYHAN - FATİH AKSOY

SENARYO : MERVE GİRGİN

YÖNETMEN: KORAY KERİMOĞLU

UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ

OYUNCULAR: İLKER KALELİ, CEREN MORAY, SERHAT KILIÇ, AFRA SARAÇOĞLU, SERKAN KESKİN, ŞERİF EROL

Yorumlar