Musab Turan kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram?

Musab Turan kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram? İstanbul'da Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin basın toplantısı sorduğu soruyla gündem olan Musab Turan kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram? İşte detaylar...

Musab Turan kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram?
Son Güncelleme: 21 Mayıs 2021 Cuma 23:23
21 Mayıs 2021 Cuma 23:11

Musab Turan kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram? Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin İstanbul'da katıldığı basın toplantısına bir Anadolu Ajansı muhabirinin sorduğu soru gündem oldu. Peki. Musab Turan kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram? Detaylar haberimizde

Musab Turan kimdir, kaç yaşında, nereli, Instagram?

Bakanları takip eden Anadolu Ajansı muhabiri Musab Turan, basın toplantısının soru-cevap kısmında, yurt dışında firari bulunan Sedat Peker'in iddiaları hakkında kişisel yorumlarını da içeren ifadeler sarf etti.

Muhabirin provokasyon girişimini soğukkanlılıkla yöneten Mustafa Varank, şahsa FETÖ'nün medyadaki operasyon enstrümanlarından 'Fuat Avni'yi hatırlatarak cevap verdi. Varank AA muhabirini şov yapmakla ve küçük yaştaki çocuğunu siyasete alet etmekle suçladı.

Diğer yandan, Musab Turan'ın ağabeyinin FETÖ'den tutuklu bir polis memuru olduğu, ablasının ise banka ATM'sinden kartsız işlemle KHK ile ihraç FETÖ'cülere para transfer ettiği bilgisine ulaşıldı.

Musab Turab Turan 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Yaklaşık 10 yıldır Anadolu Ajansı’nda ekonomi muhabirliği yapmaktadır. Bunun yanın sıra teknoloji ve inovasyon alanlarında youtube ve benzeri platformlarda içerik üretmektedir. Ekonomi dünyasının en tanınır muhabirlerindendir.

Bugüne kadar birçok yabancı kaynakta makaleleri yayımlanmıştır. Kendisinin paylaştığı videoda da anladığımız üzere evlidir ve 3.5 yaşında bir çocuğu bulunmaktadır. Fütürizmle ilgilendiği bilinmektedir. Ayrıca inovasyon isminde bir kitabı da bulunmaktadır. 

Musab Turan'ın Instagram hesabına @Musab Turan hesabından ulaşabilirsiniz.

Yorumlar