Leke dizisi hangi gün hangi kanalda - Leke dizi konusu ne, oyuncuları kim?

Kanal D Leke dizisi oyuncuları! Leke Kanal D'de yayın hayatına başladı. Leke dizisi hangi gün hangi kanalda? soruları araştırılırken Leke dizisinin konusu ve Leke dizisinin oyuncuları da araştırılmaktadır. İşte Leke ne zaman? sorularının yanıtları.

Leke dizisi hangi gün hangi kanalda - Leke dizi konusu ne, oyuncuları kim?
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:02
17 Nisan 2019 Çarşamba 16:25

Leke dizisi hangi gün - Leke dizisinin konusu ne oyuncuları kim? sorusu Kanal D'de yayınlanan diziyle gündeme geldi. Peki ama Leke dizisi hangi gün - Leke dizisinin konusu ne oyuncuları kim? İşte Leke dizisi hangi gün hangi kanalda - Leke dizisi konusu ne, oyuncuları kim? yanıtı. 

Leke dizisinin konusu nedir?

Yasemin’in hikayesi Almanya’da başlamış, hayatın iniş çıkışları içinde kendini yetiştirme yurdunda bulmuştur. Ancak yaşamaktan korkmamış, hukuk fakültesine girmeyi başarmıştır. Artık hem okuyup hem de çalışmaktadır. Hayattaki tek amacı, babaları farklı olduğu için yetiştirme yurdunda büyüyen işitme engelli kardeşinin velayetini almaktır. Bir yandan da kardeşi Murat’ın ameliyatı için para biriktirmektedir. 

Cem, varlıklı bir ailenin iki çocuğundan büyük olanıdır. Çocukken annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur... Cem; işinde başarılı, parlak bir adam olur. Ancak geçmişte yaşananlar yüzünden kadınlara mesafeli ve güvensizdir. 

Yasemin ve Cem’in hayatı; Cem’in şirketinin organizasyon gecesinde yaşanan bir olayla kesişir. İki kırık kalp, iki yaralı ruh…  Karanlık sırların, ihtirasların, entrikaların arasında yeşermeye çalışan saf bir aşk… Gurur mu galip gelecek aşk mı? 

Leke dizisi hangi gün hangi kanalda?

Leke dizisi salı günleri Kanal D'de saat 20:00'da yayınlanıyor. 

Leke dizisinin oyuncuları kimdir?

Burak Sevinç (Cem), Melis Sezen (Yasemin), Selen Uçer (Serpil), Mehmet Bozdağan (Birkan), Nail Kırmızıgül (Ekber), Tolga Güleç (Mehmet), Nurinisa Yıldırım (Ferhan), Ferdi Sancar (Meto), Tuğçe Açıkgöz (Şirin), Lale Başar (Belkıs), Selahhattin Paşalı (Arda), Kerim Tuna Kaba (Murat), Yağmur Özbasmacı (Pelin), Ziya Çiçek(Subutay), Serap Öner (Nevin), Aslı Turanlı (Aysun), Mert Asutay (Oktay), Mehmet Avcı (Cevat), Ali Savaşçı (Hakan)

 

Yorumlar