Kuzgun uyarlama mı? Kuzgun dizisi nerede çekiliyor?

Star TV'nin merakla beklenen dizisi Kuzgun Barış Arduç ile ön plana çıkmıştı. Şimdi ise Kuzgun nerede çekiliyor? sorusu en çok merak edilen konulardan birisi oldu. Kuzgun dizisinin uyarlama olup olmadığı da araştırılıyor. Peki ama Kuzgun dizisi uyarlama mı? Kuzgun dizisinin çekim yerleri neresi?

Kuzgun uyarlama mı? Kuzgun dizisi nerede çekiliyor?
Son Güncelleme: 11 Şubat 2019 Pazartesi 14:42
11 Şubat 2019 Pazartesi 14:26

Kuzgun dizisi nerede çekiliyor? Kuzgun hangi diziden uyarlama? sorusu Star TV'de Kuzgun dizisini izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Kuzgun ay yapım projesidir. Peki ama Kuzgun dizisi nerede çekiliyor? Kuzgun hangi diziden uyarlama? Barış Arduç ve Burcu Biricik'i ikili olarak göreceğimiz dizi sürükleyici hikayesiyle ön plana çıkacak. İşte Kuzgun dizisi nerede çekiliyor? Kuzgun hangi diziden uyarlama? sorusunun yanıtı...

Kuzgun dizisi nerede çekiliyor?

Kuzgun dizisi kısa sürede izleyicilerin araştırma alanına girmiş bulunmakta. Birbirinden değerli oyuncuların yer aldığı kadrosuyla dikkat çeken dizi çekildiği yerlerle de dikkat çekmektedir. Peki ama Kuzgun dizisi nerede çekiliyor? Kuzgun dizisi İstanbul'un ara sokaklarında çekildiği gibi, Boğaz ve Kapalıçarşı sahneleriyle de dikkat çekecek. Karadeniz bölgesini de dizide görebilirsiniz. Kuzgun dizisinin bazı sahneleri ise Maslak'taki stüdyolarda çekilmektedir. Köy sahneleri Zonguldak karalar köyünde çekilmiştir. Aynı zamanda Peri Bacaları'nda da çekim yapılmıştır.

Kuzgun dizisi uyarlama mı?

Kuzgun dizisinin uyarlama olup olmadığı da en çok tartışılan konulardan bir tanesi. Fakat hiçbir açıklama yapılmamıştır. Kuzgun dizisi AY-YAPIM tarafından yapılmaktadır. 

Yorumlar