İnstagram neden beğeni yapılmıyor? IGTV neden açılmıyor? İnstagram yorum yapamıyorum, eski paylaşım

İnstagram çöktü ne yapmalıyım? 14 Nisan 2019 tarihinde saat 14:00 itibariyle instagram'a erişim gerçekleştirilmemektedir. İnstagram neden beğeni yapılmıyor? IGTV neden açılmıyor? İnstagram yorum yapamıyorum, eski paylaşım ile ilgili bilgiler araştırılmaktadır.

İnstagram neden beğeni yapılmıyor? IGTV neden açılmıyor? İnstagram yorum yapamıyorum, eski paylaşım
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:02
14 Nisan 2019 Pazar 14:52

İnstagram ve IGTV'ye ne oldu? İnstagram ve IGTV çöktü mü? İnstagram ve IGTV'ye neden giremiyorum? Kesin çözüm 14 Nisan 2019 ile ilgili bilgiler Azonceoldu ekibi olarak sizler için derlendi. İşte İnstagram ve IGTV'ye ne oldu? İnstagram ve IGTV çöktü mü? İnstagram ve IGTV açamıyorum? 14 Nisan 2019 İnstagram ve IGTV oyunları sorunu yanıtı. 

İnstagram ve IGTV'ye ne oldu? 

İnstagram ve IGTV 14 Nisan 2019 tarihinde saat 14:00'da güncelleme ve alt yapı çalışmaları sebebiyle giriş gerçekleştirilememektedir. Başka bir iddiaya göre ise İnstagram ve IGTV oyunları çökmüş durumdadır.

Sosyal medyanın en çok kullanılan platformları Facebook, Instagram ve WhatsApp'a Türkiye'nin de aralarında bulunduğu birçok ülkede erişim sıkıntısı yaşandığı belirtilmişti. 

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Whatsapp, Facebook ve Instagram sosyal medya servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşandığını belirterek, "Sorun Türkiye'deki kullanıcıları da etkiledi. Operatörlerimizden kaynaklı bir sorun bulunmuyor." açıklamasını yaptı.

Yaklaşık iki saat süren erişim sorunu düzeldi. 

Yorumlar