Gönül Dağı 24. Bölüm izle| Gönül Dağı 25. Bölüm fragmanı!

Gönül Dağı 24. Bölüm izle| Gönül Dağı 25. Bölüm fragmanı! Ekranların reyting kıran dizisi Gönül Dağı’nda neler oldu? Yeni fragman yayınlandı mı? İşte detaylar…

Gönül Dağı 24. Bölüm izle| Gönül Dağı 25. Bölüm fragmanı!
Son Güncelleme: 17 Nisan 2021 Cumartesi 18:52
17 Nisan 2021 Cumartesi 18:33

Gönül Dağı 24. Bölüm izle| Gönül Dağı 25. Bölüm fragmanı! TRT’nin sevilen dizisi Gönül Dağı cumartesi günü ekranlara geliyor. Bu haftaki bölümde Ramazan’ın gelişinini heyecanı kasabayı sarıyor. Kasabada düzenlenecek olan Ramazan şenlikleri için Düğüncü Muammer ve Ağıtçı Hüseyin yarış ediyor. İki kardeş bu ihalenin peşinde olurken, Taner’i ise kız isteme heyecanı sarıyor.  Taner’in annesi Taner ve Dilek’in izdivacı için müsaade etmiş ve isteme töreni için haber vermişti. İsteme anında Dilek’in her zaman güldüren meziyeti yine güldürdü. Dilek şeker ve tuzu karıştırıyor. İstemeye gelen büyüklerin kahvesine tuz korken Taner’in kahvesine ise şeker koyuyor. Yer yer ağlatan yer yer ise güldüren bir hikaye daha bizleri bekliyor. Gönül Dağı 24. Bölüm izle| Gönül Dağı 25. Bölüm fragmanı! Sizin için hazırladık…

Gönül Dağı 24. Bölüm izle

Yeni bölümde Ramazan heyecanı ve kız isteme heyecanı yaşanıyor. Reyting rekorları kıran dizinin 24. Bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Diziyi izlemek için tıklayınız

Gönül Dağı 25. Bölüm fragmanı!

Cumartesi günleri evimize konuk olan Gönül Dağı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlanınca sitemizde olacak.

GÖNÜL DAĞI KONUSU 

Bozkırda bir Anadolu masalı... Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir Gönül Dağı...

Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir Gönül Dağı…

Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir Gönül Dağı…

Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan ve Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor.

Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesi...

Çocukluk aşkı Dilek’le bir gün buluşma hayali kuran Taner’in kuzenleriyle yaptığı müthiş icat… Düğüncüleri, ağıtçıları, gelenekleri, tüm samimiyetiyle Anadolu insanı... Bozkır topraklarının süsü özgürlük timsali Yılki Atları...

Nerde bir aşığın, bir yetimin kalbi kırılsa Gönül Dağından bir parça taş kopar derler ama büyük ama küçük...

Sevdiklerine kavuşamayan aşıklara, savurduğu taşlarla kol kanat geren Gönül Dağı..

GÖNÜL DAĞI NEREDE ÇEKİLİYOR?

Gönül Dağı, Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekiliyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI

Berk Atan-Taner

Berk Atan, 26 Eylül 1991 tarihinde İzmir Bornova’da doğmuştur. Anne tarafı Boşnak olan Berk Atan Liseyi Sıdıka Rodop Lisesi’nde okudu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde okudu. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde oyunculuk eğitimi üzerine okumaktadır.

11 yaşında futbola başlamış, 17-18 yaşlarında iken Altay futbol takımında kalecilik yapmış. Ardından modellik yapmaya başlamıştır.

Yarışmadan önce de modellik yapıyordu. 2011 yılında Best Model of Turkey'de "Gelecek Vaat Eden" manken şeçildi ve 2012 yılında yapılan yarışmada ise 2012'nin Best Model of Turkey'i seçildi.

1.89 boyunda 83 kilo ağırlığında olan Berk Atan’ın Facebook hesabı yok, sadece Twitter ve Instagram hesapları var. Süper kahraman desenli boxer giydiğini söylemiştir.

Koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Ayrıca büyük bir hayvan severdir. Ares adında bir köpeği vardır.

8 Aralık 2012 tarihinde Erkan Özerman’ın düzenlendiği Best Model of The World yarışmasının 25.'si Kumburgaz Artemis Otel'de yapıldı ve 1. Berk Atan seçildi.

Mahşer-i Cümbüş Tiyatro ekibinden Dilek Çelebi’den oyunculuk dersleri almaktadır.

2013 yılında Limon Yapımın yapımcılığını yaptığı “Herşey Yolunda Merkez” dizisi ile oyunculuğa başladı. Ardından Altındağlı adlı dizide rol alan Berk Atan 2015 yılında Güneşin Kızları adlı dizide rol almıştır.

Gülsim Ali İlhan-Dilek

24 Eylül 1993 tarihinde Bulgaristan'ın Rusçuk kentinde dünyaya geldi. Gülsim Ali İlhan aslen Bulgar göçmenidir. Çocukluğunu Bulgaristan'da geçirdikten sonra 2009 yılında 'Super Model Ford Models Bulgaria' adlı güzellik yarışmasında birinci oldu. Aynı yıl Brezilya'da düzenlenen 'Ford Models Of The World' güzellik yarışmasında Bulgaristan'ı temsil etti. Bir süre modellik yaptı.

Başkent İletişim Akademisi'nde oyunculuk ve diksiyon eğitimi aldıktan sonra 2012 yılında 'Son Yaz Balkanlar' dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçti. Daha sonrasında aynı şekilde ekranlarda pek çok farklı projede yer alarak oyunculuk alanında kendini geliştirmeye devam etti.

GÜLSİM ALİ İLHAN DİZİLERİ
2012 - Son Yaz Balkanlar
2016 - Seddülbahir 32 Saat
2016 - Hanım Köylü
2017 - Diriliş Ertuğrul
2019 - Yüzleşme
2020 - Gönül Dağı

Yavuz Sepetçi-Ciritçi Abdullah

29 Temmuz 1958 yılında Kayseri'de dünyaya geldi. Ankara Belediyesi Çocuk ve Gençlik Tiyatrosu'na katıldı. Sırasıyla Özgürlük Tiyatrosu, Tomurcuk Çocuk Tiyatrosu, Metropol Tiyatrolarında yer aldı. Aynı anda Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya fakültesi ve Ankara Devlet Tiyatrosuna girdi. Birçok tiyatro sahnesinde başrol olan usta oyuncu, yıllar sonra film ve dizilerde yer alsa da tiyatrodan uzak durmadı. Yaralı Yürek, Dudaktan Kalbe, Can Ailem, Yol Ayrımı, Filinta ve Vuslat'ta yer aldı. 

Ege Aydan-Celal Bey

15 Haziran 1958 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. İlk, ortaokul ve üniversite eğitimini Ankara'da, lise eğitimini ise İstanbul'da tamamlamıştır. Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Bölümü'nden 1977 yılında mezun olmuştur. Tiyatro öncesinde bale üzerine de eğitim almıştır.

Mezun olduğu yıl Ankara Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaya başlamıştır. Aynı yıl Büyük Tiyatro'da, hocalarıyla beraber rol aldığı bir oyunla profesyonel olmuştur. Merkez Ankara başta olmak üzere birçok bölgede Devlet Tiyatroları bünyesinde sahne almıştır. Halen Devlet Tiyatroları'nın oyun yönetmeni kadrosunda çalışmaya devam etmektedir.

Suluboya resim üzerine profesyonelleşen ve 1982 yılında bu alandaki ilk sergisini de açan sanatçı, bugüne kadar 30'a yakın sergi açmıştır. Çalakalem, şiir ve desenler adlı bir kitabı da bulunan Aydan'ın, İlhan adını verdiği 33 yaşında bir oğlu da bulunmaktadır.

Kamera karşısına ilk kez, annesinin de rol aldığı ve birlikte ana-oğlu canlandırdıkları Kaynanalar dizisiyle adım atan Aydan, Kavak Yelleri ve Behzat Ç. dizilerindeki rolleriyle akıllarda yer etmiştir. Aydan, Türkiye'nin ilk günlük ve aynı zamanda ilk Ankara dizisi olan Ferhunde Hanımlar'da da rol almıştır. Bu dizide evin ortanca damadı Bülent'i canlandıran sanatçı Şahap Sayılgan, gerçek hayatta en yakın dostlarındandır.

Semih Ertürk-Veysel

1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ertürk, İstanbul Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 2015 yılında ‘’Yok Artık’’ filminde rol alan Ertürk, akabinde ATV ekranlarında ‘’Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’’ dizisinde rol aldı. Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin başrolünü  üstlenen ünlü oyuncu, dizide Said karakterine hayat vermiş ve senaryo gereği diziden ayrılmıştır.

Ecem Özkaya-Zahide

Ecem Nur Özkaya Üstündağ 25 Haziran 1988, İstanbul doğumlu Türk Oyuncu.

Ecem Nur Özkaya, Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümünde eğitim almıştır.

2012 yılından beri bu sezon Fox tv'ye geçen Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinde Biricik karakterini oynamıştır. Bu sezon başlayan Hayat Şarkısı isimli dizide Melek karakterini oynamaktadır.

Ayrıca, Kartallar Yüksek Uçar (2007), Havalimanı/İyi Uçuşlar (2008), Cümbür Cemaat Aile (2010), İffet (2011) dizilerinde ve Sizi Seviyorum (2009) isimli sinema filminde oynamıştır.

ECEM ÜSTÜNDAĞ OYNADIĞI DİZİLER
2018/ Can Kırıkları/Aysel Karadağ

2016-2017/ Hayat Şarkısı/ Melek Çamoğlu Cevher

2012-2015/ Zengin Kız Fakir Oğlan/ Biricik Yılmaz Süleymanoğlu

2011-2012/ İffet/ Nil

2010/ Cümbür Cemaat Aile/ Zeynep

2009/ Elveda Rumeli Küçük Zarife

2008/ Havalimanı/İyi Uçuşlar İdil

2007/ Kartallar Yüksek Uçar Seval

ECEM ÜSTÜNDAĞ OYNADIĞI FİLMLER
2009/ Sizi Seviyorum/ Eda

2014/ Zengin Gelin Fakir Damat/ Biricik Yılmaz Kirişci

2015/ Zengin Gelin Fakir Damat 2: Bir Aile Macerası/ Biricik Yılmaz Kirişci

2017/ Zengin Gelin Fakir Damat 3: Nurhan/ Biricik

2019/ Kim Daha Mutlu

Nazlı Pınar Kaya- Cemile

1992 yılında dünyaya gelen Nazlı Pınar Kaya, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. İlk olarak ekranlara Kalbimdeki Deniz karakteriyle çıkan genç oyuncu hem güzelliği hem de başarısıyla kısa sürede dikkatleri çekti. Seyirci tarafından tutulan oyuncunun asıl çıkışı ise şuan oynadığı Cemile karakteri oldu. 

Cihat Süvarioğlu- Ramazan

1990 yılında dünyaya gelen oyuncu Blacklist Cast Ajansında çalışmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesi Oyunculuk bölümünde yüksek lisan yapan başarılı oyuncu ilk kez Kanal D ekranlarında yer alan Yüzleşme dizisinde yer aldı. 2014 yılından itibaren dizilerde yer alan oyuncu son olarak ise Yarım Kalan Aşklar'da Mehmet karakterini oynadı. Şimdilerde ise Gönül Dağı dizisinde Ramazan karakterini oynuyor. 

Yorumlar