Deprem tahmini yapan Frank Hoogerbeets kimdir, Ditrianum sitesi nedir?

Son aylarda insanlığın yok olmasına ilişkin ilginç teoriler veya tahminler bir hayli gündem oluyor. 9 veya 10 Aralık tarihinde uygarlığın depremlerle son bulacağı iddia edildi. İşte Deprem tahmini yapan Frank Hoogerbeets kimdir, Ditrianum sitesi nedir? yanıtı.

Deprem tahmini yapan Frank Hoogerbeets kimdir, Ditrianum sitesi nedir?
Son Güncelleme: 8 Aralık 2018 Cumartesi 18:00
8 Aralık 2018 Cumartesi 17:48

Deprem tahmini yapan Frank Hoogerbeets kimdir, Ditrianum sitesi nedir? sorusu Express.co.uk sitesinin haberiyle gündeme geldi. Haberimizde Deprem tahmini yapan Frank Hoogerbeets kimdir, Ditrianum sitesi nedir? sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. 

9-10 Aralık tarihinde deprem mi olacak?

Express.co.uk sitesinin haberine göre Dünya, Venüs ve Uranüs arasında konumlanacak. Her iki gezegenin etkisinden dolayı yaşanacak olan büyük bir deprem ve arkasından gelecek diğer depremlerle insanlık yok olabilir.

İddianın sahibi ise Ditrianum sitesinin yönetici ve araştırmacı olan Frank Hoogerbeets.Tabii ki uzmanlar Frank Hoogerbeets gibi düşünmüyor. Jeofizikçi olan John Bellini, "Depremleri önceden tahmin edemeyiz. Böyle bir şey söz konusu değil" diyerek iddialara son noktayı koydu.

Deprem tahmini yapan Frank Hoogerbeets kimdir, Ditrianum sitesi nedir?

Web sitesinde yazan Frank Hoogerbeets, gezegenlerin bu olağanüstü konumunun büyük sismik aktiviteyi tetikleyebileceğini söyledi ve uyarı yaptı.Hoogerbeets, Venüs ve Uranüs'ün çekim kuvveti sonucu Dünya'nın tektonik plakalarının hareket edebileceğini ve bu yüzden richter ölçeğine göre neredeyse 9 büyüklüğünde depremin olabileceğini açıkladı.Hoogerbeets, Venüs ve Uranüs'ün çekim kuvveti sonucu Dünya'nın tektonik plakalarının hareket edebileceğini ve bu yüzden richter ölçeğine göre neredeyse 9 büyüklüğünde depremin olabileceğini açıkladı.

Frank Hoogerbeets aslında şarkıcı ve söz yazarı. Aynı zamanda uzay bilimiyle ilgilenen birisi.

2002 yılında Ditrianum adlı siteyi kurmuştur. Evlidir. 

Yorumlar