Didem Bozbura CZN Burak'ın annesi mi? Didem Bozbura kimdir? Didem Bozbura instagram

Didem Bozbura CZN Burak'ın annesi mi? Didem Bozbura kimdir? Didem Bozbura instagram ile ilgili bilgiler son dakika haberleriyle araştırılmaya başlandı. Para talep eden doktorlarla ilgili operasyon düzenlendi. Operasyonda Didem Bozbura'nın tutuklandığı belirtildi.

Didem Bozbura CZN Burak'ın annesi mi? Didem Bozbura kimdir? Didem Bozbura instagram
Son Güncelleme: 10 Şubat 2020 Pazartesi 12:02
10 Şubat 2020 Pazartesi 11:59

Didem Bozbura CZN Burak'ın annesi mi? Didem Bozbura kimdir? Didem Bozbura instagram ile ilgili bilgileri araştırılıyor. Çapa Tıp Fakültesi'nde ameliyatlarını öne aldırmak isteyen hasta yakınlarından para talep ettiği iddia edilen doktorlara operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında aralarında ünlü Profesör Dr. Mazhar Alp Bozbura ve eşi Didem Bozbura'nın da bulunduğu 3 kişi tutuklandı. Peki ama Didem Bozbura CZN Burak'ın annesi mi? Didem Bozbura kimdir? Didem Bozbura instagram

Didem Bozbura CZN Burak'ın annesi mi? 

Bozbura’nın “Czn Burak” ismiyle tanınan Burak Özdemir’in annesi olduğu öğrenildi.

Didem Bozbura kimdir? Didem Bozbura instagram

İstanbul Emniyeti’ne bağlı Fatih Asayiş Büro Amirliği ekipleri Çapa Tıp Fakültesi’nde bazı doktorların rüşvet talep ettiği bilgisi üzerine çalışma başlattı.

Çalışma kapsamında ameliyatları öne aldırma ve vaadiyle rüşvet talep eden şüphelilerden birinin Profesör Dr. Mazhar Alp Bozbura olduğu belirlendi. Yürütülen takipler sonucu Bozbura’nın hasta yakınlarına Kapalıçarşı’dan pırlanta aldırdığı belirlenince operasyon için düğmeye basıldı.

Polis ekiplerince 7 Şubat Cuma günü düzenlenen operasyonda Profesör Dr. Mazhar Alp Bozbura ve eşi Didem Bozbura’nın da aralarında bulunduğu 3 kişi gözaltına alındı. Emniyette yapılan sorgulamaların ardından adliyeye sevk edilen 3 şüpheli de tutuklandı.

Genel Cerrahi uzmanı olan Prof. Bozbora’nın mide kelepçesi alanında çalışmalar yaptığı öğrenildi.

‘CZN BURAK’IN ANNESİ DE TUTUKLANDI

Tutuklanan Didem Bozbura'nın “Czn Burak” ismiyle tanınan Burak Özdemir'in annesi olduğu öğrenildi.

Yorumlar