Bay Yanlış dizi müzikleri! Bay Yanlış fragman müziği!

Bay Yanlış dizi müzikleri! Bay Yanlış fragman müziği! İlk bölümü ile ekranlara gelen Bay Yanlış’ın dizi müzikleri araştırılmaya başlandı. Bay Yanlış dizi müzikleri! Bay Yanlış fragman müziği! Sizin için araştırdık.

Bay Yanlış dizi müzikleri! Bay Yanlış fragman müziği!
Son Güncelleme: 27 Haziran 2020 Cumartesi 11:17
27 Haziran 2020 Cumartesi 11:11

Bay Yanlış dizi müzikleri! Bay Yanlış fragman müziği! Fox TV ekranlarında yer alan Bay Yanlış dizisi ilk bölümü ile gönüllerde yer etmeye başladı. Diziye sevenler Bay Yanlış dizisinen müziklerini araştırmaya başladı. “Bay Yanlış” dizisinde Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Dizi severler Bay Yanlış’ın dizi müziklerini araştırmaya başladı. Peki, Bay Yanlış dizi müzikleri! Bay Yanlış fragman müziği! İşte detaylar…

Bay Yanlış’ın konusu ne?

Yaza damga vurmaya hazırlanan “Bay Yanlış” dizisinde Özgür (Can Yaman); zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık yanlış ilişkilerden yorulmuş ve düzgün bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?

Bay Yanlış uyarlama mı, nerede çekiliyor?

Bay Yanlış dizisinin uyarlama olmadığı ve İstanbul’da çekildiği belirtildi.

Bay Yanlış dizi müzikleri! Bay Yanlış fragman müziği!

 

 

 

Yorumlar