Yardımcılar belli oluyor

Fenerbahçe teknik direktör arayışlarını sürdürürken yardımcıları konusunda yeni bir iddia ortaya atıldı.

Yardımcılar belli oluyor
Son Güncelleme: 3 Nisan 2020 Cuma 10:20
3 Nisan 2020 Cuma 10:06

Liglerin de ertelenmesiyle birlikte futbol camiasında corona virüsü gündemi yer alırken, Fenerbahçe'de teknik direktör arayışları hız kesmeden sürüyor.

Sarı-lacivertli ekipte Erol Bulut sesleri yükselmeye devam ederken, yeni gelecek teknik adamın yardımcılığını yapacak isimler için bomba bir iddia geldi.

Sarı Kanaryalar'da başkan Ali Koç sosyal mesafeyi gözeterek çalışmalarını kulüp binasında gerçekleştirirken, Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel takımın başına gelecek yeni isim için adeta kafa patlatıyor.

Yardımcılar kimler olacak?

Önümüzdeki sezon teknik direktörlük koltuğuna oturacak ismin yanında Mehmet Yozgatlı ve Volkan Demirel'in yer alacağını söyleyen Arat, "Yönetim ve ağabey pozisyonunda olan Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel gibi isimler teknik direktör için tabiri caizse kafa patlatıyor. Gizliden gizliye görüşmelerin yapıldığını duyuyoruz. Erol Bulut'un göreve geleceği ciddi şekilde konuşuluyor. Yardımcılarının ise Volkan Demirel ve Mehmet Yozgatlı olacağını düşünüyorum. Emre Belözoğlu ise futbolu bırakırsa idari menajer olarak yer alacak. Başkan Ali Koç'un Fenerbahçe Stadı'ndaki ofiste olduğunu insanlarla temas etmeden sosyal mesafeyi koruyarak çalışmalarını buradan yürüttüğünü biliyoruz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar