Erol Bulut'tan yayıncı kuruluşa tepki!

Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut, Erzurumspor ile oynanacak Süper Lig maçı yayıncı kuruluş beIN Sports'a tepki gösterdi. 45 yaşındaki teknik adam, "Yayıncı kuruluşun tarafsız ve adil olması gerekiyor. Ancak hiçbir alanda bunu göremiyoruz" açıklamasında bulundu.

Erol Bulut'tan yayıncı kuruluşa tepki!
Son Güncelleme: 11 Ocak 2021 Pazartesi 15:42
11 Ocak 2021 Pazartesi 15:40

Süper Lig'in 18. haftasında Fenerbahçe deplasmanda Erzurumspor'un konuğu olacak. Kritik maç öncesi Fenerbahçe teknik direktörü Erol Bulut önemli açıklamalarda bulunurken, yayıncı kuruluş beIN Sports'a sitem etti.

İşte Erol Bulut'un maç öncesi açıklamaları:

Fenerbahçe camiası olarak yayıncı kuruluşun adil olması gerektiğini düşünüyoruz. Ama bunu hiçbir alanda göremiyoruz. Burada şu an mecburiyetten çıkıp konuşuyorum. Gelecekte daha âdil ve tarafsız bir ilerleme olmasını istiyoruz. Bu durum bizi üzüyor.

Neler yaşanmıştı?

Süper Lig'in yayıncı kuruluşu beIN Sports, 18. haftada oynanan Fatih Karagümrük-İttifak Holding Konyaspor maçının yayını sırasında ekranlara verilen seslerde Fenerbahçe aleyhine tezahüratların yer alması nedeniyle özür metni yayımladı.

Fenerbahçe'den sert tepki

Fenerbahçe Kulübü, Fatih Karagümrük ile İttifak Holding Konyaspor arasında oynanan seyircisiz maçın yayını sırasında, ekranlara verilen seslerde Fenerbahçe'ye hakaret edilen tezahüratların yer alması nedeniyle yayıncı kuruluş beIN Sports'a çok sert tepki gösterdi.

 

Yorumlar