Gökhan Töre, 9 aydır maaşını alamadığını açıkladı

Beşiktaş’ta Gökhan Töre, uzun zamandır kadro dışı bırakılmıştı. Töre 9 aydır maaşının alamadığını söyledi.

Gökhan Töre, 9 aydır maaşını alamadığını açıkladı - Page 1

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Töre, kadro dışı kalma sebebiyle ilgili siyah-beyazlı yönetimden herhangi bir açıklama alamadığını belirterek, “Kadro dışı kalacağımı yarı transfer sezonunun bitmesinden iki gün önce öğrendim. Sebebini sormama rağmen cevap alamadığımı sizinle paylaşmıştım. İki gün içerisinde profesyonel bir transfer gerçekleştirmenin mümkün dahi olamayacağını tahmin edersiniz” dedi.

1 5
 
Gökhan Töre, 9 aydır maaşını alamadığını açıkladı - Page 2

Kadro dışı kalma sebebiyle ilgili siyah-beyazlı yönetimden herhangi bir açıklama alamadığını belirten Töre, “Kadro dışı kalacağımı yarı transfer sezonunun bitmesinden iki gün önce öğrendim. Sebebini sormama rağmen cevap alamadığımı sizinle paylaşmıştım. İki gün içerisinde profesyonel bir transfer gerçekleştirmenin mümkün dahi olamayacağını tahmin edersiniz” dedi.

2 5
 
Gökhan Töre, 9 aydır maaşını alamadığını açıkladı - Page 3

Uzun zamandır kulüpten bir ödeme de almadığını açıklayan tecrübeli oyuncu, “9 aydır maaşımı alamadım. Ve yine tekrarlıyorum affedilmeyi bekleyecek hiçbir şey yapmadım. Bu suçlamanın sadece arkasına saklanılacak bir algı oluşturma çabası olduğu kanısındayım. ‘Hem maddi sıkıntılar var diyorsunuz hem para vereceksiniz hem de kiralık vermediniz bir de üstüne oynatmıyorsunuz!’ belirsizliğinin muhatabı şahsım değildir. Teşekkür ederim. Saygılarımla...” ifadelerine yer verdi.

3 5
 
Gökhan Töre, 9 aydır maaşını alamadığını açıkladı - Page 4

Beşiktaş’ta en son 22 Aralık 2018 tarihinde oynanan Kasımpaşa maçında kadroya alınan ancak forma şansı bulamayan Gökhan Töre, siyah-beyazlı takımının formasını 29 Ekim 2018 tarihinde Vodafone Park’ta oynanan Çaykur Rizespor maçında sırtına geçirdi.

4 5