AK Parti seçim öncesi büyük İstanbul mitingi yapacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yerel seçimler öncesi İstanbul'daki en büyük buluşmasının 24 Mart'ta yapması planlanıyor.

AK Parti seçim öncesi büyük İstanbul mitingi yapacak
Son Güncelleme: 24 Şubat 2024 Cumartesi 13:08
24 Şubat 2024 Cumartesi 13:07

Yerel seçim öncesi sahadaki çalışmalar hızlandı. Yurdun dört bir yanında seçim coşkusu yaşanırken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da mitingleriyle heyecanı artırıyor. İstanbullular ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Sevdam' tabirini kullandığı İstanbul mitingi için açıklanacak tarihi bekliyor. Bu kapsam AK Parti cephesinden beklenen açıklama geldi.

 "GELENEĞİMİZDE SEÇİMDEN ÖNCEKİ SON PAZAR GÜNÜ MİTİNGİMİZİ YAPIYORUZ"

 AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, ÜLKE TV ekranında seçim gündemine yönelik sorularını yanıtladı.

Kabaktepe, büyük İstanbul mitingi için şöyle konuştu: "31 Mart pazar öncesi pazara kadar ziyaretlerimize devam edeceğiz. Belki o pazar büyük İstanbul mitingimiz olur. Bizim geleneğimizde biliyorsunuz seçimden önceki son pazar günü Cumhurbaşkanımızın katılımıyla büyük İstanbul mitingimizi yapıyoruz. 14 Mayıs seçimleri öncesinde 'Türkiye sana emanet' konseptinde yapmıştık. Şimdi yeni bir konsept üzerinde arkadaşlar çalışıyor."

TARİH 24 MART

 Osman Kabaktepe'nin açıklamasına göre mitingin seçimden bir hafta önceki pazar günü, 24 Mart'ta yapılması planlanıyor.

İSTANBUL MİTİNGLERİ BÜYÜK YANKI UYANDIRIYOR

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın özellikle İstanbul'da düzenlediği mitingler büyük yankı uyandırıyor. 7'den 70'e tüm vatandaşların katıldığı mitinglerde, vatandaşlar unutulmaz bir güne imza atıyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren yollara düşen vatandaşlar, büyük bir emekle alana gelerek hınca hınç dolduruyor.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar