Sinan Oğan'dan adaylıktan çekilme iddialarına yanıt

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanı adaylığından çekildiğini duyurmasının ardından ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'ın da çekilebileceği iddia edildi. İddialara yanıt veren Oğan ''Lütfen bizim üzerimize oynanmak istenen oyunlara alet olmayın. Sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz.'' dedi.

Sinan Oğan'dan adaylıktan çekilme iddialarına yanıt
Son Güncelleme: 11 Mayıs 2023 Perşembe 16:37
11 Mayıs 2023 Perşembe 16:34

ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'ın yarın düzenleyeceği Antalya programının iptal edildiği öğrenildi.

Oğan'ın bu akşam İstanbul'da bir TV programına katılacağı, yarın ise Ankara'da seçime yönelik çalışmalarını sürdüreceği kaydedildi.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesi sonrası yaşanan bu gelişme siyaset kulislerinde hareketliliğe yol açtı.

İnce de önceki günkü mitingini iptal etmişti. Muharrem İnce bugün yaptığı açıklamada cumhurbaşkanı adaylığından çekildiğini duyurmuştu.

Ancak Sinan Oğan, adaylıktan çekileceği iddialarına sosyal medyadan ''Lütfen bizim üzerimize oynanmak istenen oyunlara alet olmayın.'' sözleriyle yanıt verdi.

''SONUNA KADAR MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ''

Oğan, ''Türk milletinin aziz evlatları, sonuna kadar mücadeleye devam edeceğiz. Son günlerde bize dönük artan provokasyon duyumları üzerine seçimin son günü herhangi bir olay yaşamak istemedik. O sebeple de bu akşam İstanbul’dayım.'' ifadesini kullandı.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar