Akşener'den 'adalet' çıkışı: Helal oylarınızla bu harami düzeni yıkacağız

İYİ Parti lideri Akşener, Balıkesir'de vatandaşa "Bu ülkede harami bir düzen var. Helal oylarınızla, demokrasiyle sandıkta bu harami düzeni inşallah yıkacağız. Türkiye’nin çözülemeyecek problemi yok" sözleriyle seslendi.

Akşener'den 'adalet' çıkışı: Helal oylarınızla bu harami düzeni yıkacağız
Son Güncelleme: 30 Temmuz 2022 Cumartesi 16:03
30 Temmuz 2022 Cumartesi 15:57

Esnaf ziyareti ve partililerle buluşmak için Balıkesir'in Bandırma ilçesine gelen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Hacı Keşfettin Caddesi’nde kendisini bekleyenlere seslendi.

Akşener, ekonomik durum sebebiyle çok ciddi sorunları olan vatandaşlar olduğu belirterek "Esnaf ziyaretlerimde 92 puan alıp atanamayan gençleri gördüm. Onlar adına ağlayan anneler gördüm bu dükkanların içinde. Gebe ineğini gözyaşları içinde kesime gönderen besiciler gördüm. Tarlasına nisan ayında ektiklerine atması gereken gübreyi atamadığı için kara kara düşünüp, gözünden yaş akıtan çiftçi gördüm. Süt üreticisinin süt ineklerini sürekli zarar ettiği için kesime gönderdiğini gördüm. Akşama ne pişireceğini kara kara düşünen anneler gördüm. Bu ülkede harami bir düzen var. Helal oylarınızla, demokrasiyle sandıkta bu harami düzeni inşallah yıkacağız" ifadelerini kullandı.

'BU KARANLIK DÜZENİ DEĞİŞTİRECEĞİZ'

Düzeni yoluna koymanın kolay olduğunu belirten Akşener, "Çaldırtmayıp, çalmayacaksınız. İsraf etmeyeceksiniz. Kaynakları verimli kullanacaksınız. Türkiye’nin imkanları büyük. Bu ülkenin harika insanları var, muhteşem gençleri var. O gençlerin önünü umudu koyacaksınız. İstihdamı yaratacaksınız. Bunlar yapılırsa Türkiye’nin çözülemeyecek problemi yok. Birlikte el ele verip bu karanlık düzeni değiştireceğiz ve seçmenin velinimet olduğunu göstereceğiz" diye konuştu.

Akşener, konuşmanın ardından esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar