Bahçeli: İstanbul muradına erecek,

TBMM'deki MHP grup toplantısında konuşan Bahçeli, "Şu ana kadar 385 belediye başkan adayımızı açıkladık" dedi. Bahçeli CHP'yi eleştirdi ve "Demlenmiş CHP'nin siyasi ayarları bozulmuş. İstanbul muradına erecek, Ankara'ya Altınok mühür vuracak" ifadelerini kullandı.

Bahçeli: İstanbul muradına erecek,
Son Güncelleme: 23 Ocak 2024 Salı 13:20
23 Ocak 2024 Salı 13:19

Devlet Bahçeli'nin konuşmasından satır başları şöyle:

Toplantımızı takip eden vatandaşlarımızı, kardeşlerimizi özlemle selamlıyorum. Anadolu insanımızın, his dünyasına nüfus etmek fikir insanının yegane hedefi olmalıdır. Halktan kopuk olan halkın değer yargılarına ters düşecektir. Vatana ruh katan güç kaynaklarından biri de milli duygu ile birleştiren Anadolu irfanıdır. 

Anadolu irfanına güveniyoruz. Millet iradesini varlığımızın kilit taşı olarak görüyoruz. Nefisleri azanlar, iflas olmaz hastalardır. Bunların ne kendilerine ne de ülkeye faydası dokunamaz. İnsan onuruna saygılı değillerdir. Koltuk için her türlü kötü role taliplerdir. Siyaset devşirmelerine ülkemiz emanet edilemez. Mayıs seçimlerinden sonra üçüncü fırsat olan 31 Mart seçimleri ile Türkiye'miz iyice hızlanacak. Yerel seçimlere vurulan paslı zincirler kırılıp atılacak. Belediyelerde 5 yıllık yol haritası Türk milleti tarafından belirlenecektir. Kaybedenler kulübünde sıralanacaklardır. Demlenmiş CHP Anadolu irfanı karşısında mağlup olacak. Sözde aydınlar, demokrasi muhalifleri, Cumhuriyet karşıtları 31 Mart'ta unutmayacakları ders alacak.

Cumhur ittifakı 31 Mart'ta Türkiye'nin geleceğini inşa edecektir. MHP ve Cumhur İttifakı saygın adayları kademe kademe açıklamaktadır. Adaylarımız milletin takdirini kazandı. 385 adayımızı duyurdu. İnandık, başarmak için yola çıktık. Ayırmadan,, ayrışmadan çalışacağız. Birliğin gücü ile herkese ulaşacağız.

Demlenmiş CHP'nin belediyelerindeki rüşvet çarklarının nerelere dayandığı herkesin bildiği skandallardan bir kısmı. Büyükçekmece'deki şaibeler, belediye mensupları tarafından kaba güç gösterileri her vicdan sahibi tarafından eleştirilmiştir. Köhne zihniyet milletle arasına duvar çemiştir. Bunların demokratlığı köprüyü geçene kadar. CHP başkanına hatırlatırım ki Türkiye'de dersim diye bir yer yok, olan ise tunç yüreklilerin yaşadığı Tunceli'dir. İstanbul'u kurtarmak vatan borcudur.

ANKARA'YA ALTI OK DEĞİL ALTINOK

Ankara'dan demlenip Kandil'den dökülen CHP gidecektir .Türk ve Türkiye yüzyılı gerçekleşecektir. 31 Mart tarihi önemde. Mayıs seçimlerinin tamamlayıcı ve üçüncü halkasıdır. CHP'de çatlak sesler, çarpık hedefler öne çıktı. İç karışıklık had safhada. Davul ile tokmak ayrı ayrı kişilerde bulunan partiye güven duyulamaz. İstanbul muradına erecek, Ankara'ya altı ok değil Altınok mührünü vuracak. Cumhur 31 Mart'ta milli haklarımızın müdafaası için başarılı olmalıdır. Beşinci kol faaliyetlerini kırmak için başarılı olmalıdır.

MHP, hiçbir kara propagandaya eyvallah etmeyecek. Azimli ve inançlı insanlarımızın desteği ile üstüne ne düşüyorsa sonuna kadar yapacaktır. 31 Mart seçimlerine hazırlık amacı ile ilk toplantımızı Misakı Milli'nin 104. yılında Mersin'de yapma kararı aldık. 4 Şubat'ta da Manisa'da gerçekleştireceğiz.

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar