Akşener: Ağaya paşaya gerek olmayan bir sofra kuracağız

Parti teşkilatıyla bayram kahvaltısında bir araya gelen İYİ Parti lideri Akşener, “Benim bir hayalim var, Türkiye'de herkesin, her kesimden insanın beraber oturduğu, herkesin elinin sofraya eşit şekilde uzandığı bir sofra. Biz bu sofrayı İYİ Parti olarak kuracağız inşallah" dedi.

Akşener: Ağaya paşaya gerek olmayan bir sofra kuracağız
Son Güncelleme: 2 Mayıs 2022 Pazartesi 12:01
2 Mayıs 2022 Pazartesi 11:56

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ramazan bayramının ilk gününde, parti teşkilatıyla kahvaltıda bir araya geldi. Akşener, buluşmayı düzenleyen parti genel merkezine teşekkür ederek kısa bir konuşma yaptı.

Akşener'in konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

"Burada birçok kesimden kişiyle bir bayram sofrasında olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Benim bir hayalim var, Türkiye'de herkesin, her kesimden insanın beraber oturduğu, herkesin elinin sofraya eşit şekilde uzandığı bir sofra. Biz bu sofrayı İYİ Parti olarak kuracağız inşallah. Ağaya da paşaya da gerek kalmadan, kardeşçe oturulacak bir sofra.

İyi ki bu partiyi kurduk, yapmasaydık, yaptırmasaydınız, İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerimiz kimler tarafından nasıl yönetilecekti?

Burada sizinle birlikte yürümekten, cesaretinize, bu ülkeye duyduğunuz katıksız sevgiye şahit olmaktan onur duyuyorum. Allah seneye de eriştirsin inşallah. Allah bu sofrayı seneye Türkiye'nin her yerinde kurmayı bize nasip etsin inşallah!"

Yorumlar