Zeynep Demirel yapımcı oluyor

Fenerbahçe’nin kalecisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel yapımcı oluyor. Konu hakkında konuşan Zeynep Demirel, “30 yaşıma kariyer peşinde koşarak başlayacağım. Hayat benim için esas şimdi başlıyor” dedi

Zeynep Demirel yapımcı oluyor
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 12:02
23 Mart 2019 Cumartesi 10:58

Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Demirel yapımcı oluyor.

2008 Belçika Güzeli olan Demirel, geçen yaz Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nü bitirdikten sonra hep hayalini kurduğu sinemaya yapımcılık şirketi kurdu. Daire Production adını verdiği yapım şirketinin ilk projesi ise bir futbolcunun hayatını anlatacağı 'Krampon' olacak.

Eşi Volkan'dan ilham aldığını söyleyen Zeynep Demirel, "Bire bir onun hayatını anlatmayacağım ama onun hikayesinden ilham aldım" diyor.

Demirel, ‘Yapımcılık yapmaya nasıl karar verdiniz?’ sorusunu, “Aslında benim hayalimdeki meslek yönetmenlik. 'Elmacı' adında orta metraj belgesel filmim var. Şu an festivalleri dolaşıyor. Ressam Ali Elmacı'nın sanatıyla ilgili deneysel bir belgesel. Bilgi Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü'nü bitirdim. Bu belgesel de mezuniyet projem” yanıtını verdi.

‘Genç yaşta anne olmak nasıl bir duygu?’ sorusuna Demirel, “Kendimi şanslı hissediyorum. Hemcinslerimin veya yaşıtlarımın kariyer yolunda çocukla kaybedecekleri zamanı ben çoktan aştım. Erken evliliği veya erken anne olmayı hiçbir zaman dezavantaj olarak görmedim. İyi ki de olmuş. 30 yaşıma kariyer peşinde koşarak başlayacağım. Hayat benim için esas şimdi başlıyor” yanıtını verdi.

 

Bu içeriğimize de göz atabilirsiniz clear_all

Yorumlar