Vikings 5. sezon 8. bölüm, son bölüm fragmanı: Lagertha mı Kemiksiz Ivar mı?

Vikings 5. sezon 8. bölüm fragmanı yayımlandı. İç savaşın hakim olacağı İskandinavlarda Ragnar'ın oğlu Kemiksiz Ivar ile Lagertha arasında mücadele devam ediyor

Vikings 5. sezon 8. bölüm, son bölüm fragmanı: Lagertha mı Kemiksiz Ivar mı?
11 Ocak 2018 Perşembe 15:38

Vikings 5. sezon 8. bölüm, son bölüm fragmanında Lagertha ve Ragnar'ın sakat oğlu Kemiksiz Ivar arasında yaşanacak büyük savaşa dair ipuçları gelmeye başladı. Vikingler Ragnarok'a doğru mu gidiyor? Peki Hristiyan dünyasıyla araları nasıl? 4. sezonda İslam kültürüyle tanışan Vikingler, İngiltere ve Fransa'nın ardından o dönemde İslam toprağı olan İspanya'nın Grana'Da bölgesin i mi fethedecek?

Geçtiğimiz haftalarda ikinci dolunayda Hvitzerk ve King Harald ile birlikte Lagertha’yı öldürmeye gideceğini ifade eden Kemiksiz Ivar, 8. bölümde planını devreye sokacak. Peki, Viking dizisinde bu hafta neler yaşanacak ve büyük savaşın kazananı kim olacak?

“Vikings 5. Sezon 8. bölüm ne zaman yayınlanacak?” sorusu gelecek bölümün fragmanının yayınlanmasının ardından yanıtlandı. Annesinin intikamını almak isteyen Ivar’ın Lagertha’ya saldırı düzenleyeceği bölüm 11 Ocak Perşembe günü, yani bugün takipçilerinin karşısında olacak. İşte Vikings fragman videosu ve bu hafta yaşanacak olaylar…

VİKİNGS SON BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI.Lagertha’nın annesinin öldürerek Kattegat’ın krallığına oturmasının ardından intikam için yemin eden Ivar kendisine destek olan Hvitserk ve King Harald ile birlikte saldırıya geçecek.

Bjorn’un ve King Harald’ın kardeşinin Kattegat’a döndüğünden habersiz olan Ivar saldırı esnasında kendisinden daha zeki olduğunu düşündüğü Piskopos Heahmund’dan yardım alacak. Ivar’ın ne kadar zeki olduğunu bilen Bjorn ise onun sürekli yeni bir taktik deneyebileceğini söyleyecek.

Büyük savaş öncesi Ubbe ve Hvitserk’ün karşı karşıya geldiği dakikalar ise dizinin takipçilerini ekran başına kilitleyecek. Yeni bir yaşamın peşinden giden Floki ise tayfasıyla birlikte “Tanrıların Yeri” olarak adlandırdığı bölgede yapmaları gerekenleri anlatacak.

Vikings yeni bölümüyle bu akşam TLC ekranlarında!

 

Yorumlar