Oryantal Didem cinsel istismar itirafı ile şoke etti: Göğsümü tutmak istedi eline çoraplar geldi

Yıllar sonra katıldığı İbo Show'da Bülent Serttaş ile yaşadığı gerginlikle gündeme gelen oryantal Didem Kınalı samimi itiraflarda bulundu.

Oryantal Didem cinsel istismar itirafı ile şoke etti: Göğsümü tutmak istedi eline çoraplar geldi - Sayfa 1

Yıllar önce İbo Show'da kıvrak dansıyla tanıdık Oryantal Didem'i. Yoksul bir aileden gelen oryantal Didem Kınalı'nın hayatı filmlere konu olacak türden. Bugünlere gelebilmek için zorlu yollardan geçen Didem neler yaşamamış ki. İşte Hürriyet'e konuşan Didem Kınalı'nın kariyeri, ailesi ve özel hayatıyla ilgili açıklamalarından önemli bazı satır başları.

1 15
 
Oryantal Didem cinsel istismar itirafı ile şoke etti: Göğsümü tutmak istedi eline çoraplar geldi - Sayfa 2

"Gerçekten hiç fark etmedim. Sosyal medyada gündem olunca yeniden izledim ve gördüm."

2 15
 
Oryantal Didem cinsel istismar itirafı ile şoke etti: Göğsümü tutmak istedi eline çoraplar geldi - Sayfa 3

"Dururdum, 'Hayırdır, ne yaptım sana' derdim. Sonra düşündüm ve aklıma bir sene önceki olay geldi. Bir düğünde sahneye çıkacaktım. "25 dakikalık şovun süresi çok fazla, 15 dakika yapalım" dediler, "Tamam" dedim. Ama sekizinci dakikada müzik durdu."

3 15
 
Oryantal Didem cinsel istismar itirafı ile şoke etti: Göğsümü tutmak istedi eline çoraplar geldi - Sayfa 4

"Bülent Bey istedi" dendi. Az dakikası kalmış, o şarkı söyleyecekmiş. Ben de bağırdım çağırdım. Ama mekanı polise şikayet ettiğim doğru değil. Zaten bu başıma ilk defa gelmiyor. Nedense solistler daha çok şarkı okuyabilmek için benim sahnemi yemek istiyor. Bülent Bey'le sonra hiç karşılaşmamıştık. Bana biraz haber olmak için yapılmış gibi geliyor, bilmiyorum."

4 15