Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı

Paylaşımları ve söylemleriyle dikkat çeken şarkıcı Hatice, pilates yaptığı anları paylaştı. 41 yaşındaki şarkıcı, egzersiz yaparken çekilen fotoğrafına, "Küçük dağları ben yarattım" notunu düştü. Ünlü şarkıcının bu notu ise tepki çekti.

Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı - Sayfa 1

Koronavirüsün etkisiyle kendini karantinaya alan ünlü isimler, kapanan spor salonları yerine evlerinde egzersizlerini sürdürmeye başlamıştı. Pek çok isim bu alışkanlığını sürdürürken, bazıları da spor salonlarında soluğu aldı.

1 19
 
Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı - Sayfa 2

Spora olan tutkusuyla bilinen şarkıcı Hatice pilates yaptığı anları Instagram hesabından paylaştı. Fit kalma sırrını "Önce bol spor, sonra sınırsız yüzme" şeklinde açıklayan şarkıcı Hatice, yaptığı hareketle sınırları zorladı.

2 19
 
Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı - Sayfa 3

41 yaşındaki şarkıcının "Küçük dağları ben yarattım" notuyla paylaştığı gönderisi sosyal medyada büyük yankı buldu. Takipçilerin çoğu şarkıcının notunu eleştiri yağmuruna tuttu.

3 19
 
Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı - Sayfa 4

İddialı sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık magazin gündemine gelen Hatice, geçtiğimiz gün bir paylaşımın altına sevgilisiyle ilgili yaptığı "Benimki de çocuk çocuk diyor hamile taklidi yapayım da kaçmasın" yorumu tepki çekmişti.

4 19