Gülsüm Ana dizisi ne zaman başlıyor? Mahsun Kırmızıgül ile Nurgül Yeşilçay başrol mü?

Uzun süredir ekranlarda olmayan Mahsun Kırmızıgül'ün Nurgül Yeşilçay ile "Gülsüm Ana" dizisinde bir araya gelecekleri söyleniyor.

Gülsüm Ana dizisi ne zaman başlıyor? Mahsun Kırmızıgül ile Nurgül Yeşilçay başrol mü?
Son Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 11:48
29 Mart 2018 Perşembe 09:57

Mahsun Kırmızıgül ile Nurgül Yeşilçay ortak bir dizide mi buluşuyor? Gülsüm Ana Dizisi ne zaman başlayacak? Dizinin oyuncuları belli mi? Tüm merak ettikleriniz haberimizde.

Nurgül Yeşilçay'ın Yeni Dizisi

Mahsun Kırmızıgül, 13 yıl aradan sonra televizyon ekranına dönüyor. Kırmızıgül, 1982 yılına ait ‘Gülsüm Ana’ filminden esinlenerek yazılan dizide Nurgül Yeşilçay’la başrol oynayacak.

Mahsun Kırmızıgül 13 Yıl Sonra Yeni Dizide Oynayacak

Müzik hayatını bırakarak kariyerine beyazperdede devam eden Mahsun Kırmızıgül, 13 yıl aradan sonra televizyon ekranına dönüyor. ‘Vezir Parmağı’nda büyük gişe şoku yaşayan Mahsun Kırmızıgül, geçen yıllarda aldığı dizi çekmeme kararından da vazgeçmiş olacak. Kırmızıgül, 1982 yılına ait ‘Gülsüm Ana’ filminden esinlenerek yazılan dizide Nurgül Yeşilçay’la başrol oynayacak.

Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat’ın senaryosunu yazdığı dizi için Nurgül Yeşilçay, “Timur Savcı ile bir dizi hazırlığında olduğumuz doğrudur. Senaryo henüz yazım aşamasında ve bitmedi. Senaryo bittiğinde oyuncu kadrosu oluşturulacak” şeklinde konuştu. Dizinin başrol oyuncuları Kırmızıgül ve Yeşilçay’ın yapım şirketiyle prensipte anlaştığı ancak resmi imzaların atılmadığı öğrenildi.

Fatma Girik'in Oynadığı Fimden mi Esinlenildi?

1982 yılına ait Gülsüm Ana filminden esinlenecek olan dizinin başrolünde Mahsun Kırmızıgül ve Nurgül Yeşilçay yer alacak. Son filmi ‘Vezir Parmağı’nda büyük gişe şoku yaşayan Mahsun Kırmızıgül, geçen yıllarda aldığı dizi çekmeme kararından da vazgeçmiş olacak.

Gülsüm Ana Dizisinin Konusu Ne Olacak?

Her ne kadar senaryoda değişiklik yapılacak olsa da Memduh Ün'ün yönettiği 1982 yapımı ‘Gülsüm Ana’ filmi, çocuklarıyla kan davasından kaçıp büyük şehirde kapıcılık yapan çilekeş bir köylü kadınının büyük mücadelesini konu alıyordu. İmzalar atılırsa ‘Vezir Parmağı’nda büyük gişe şoku yaşayan Mahsun Kırmızıgül, geçen yıllarda aldığı dizi çekmeme kararından da vazgeçmiş olacak.

Tims&B ile el sıkıştığı konuşulan oyuncunun yeni dizisi, Fatma Girik’in unutulmaz filmlerinden “Gülsüm Ana”dan esinlenerek Sema Ergenekon ile Eylem Canpolat tarafından kaleme alınıyor.

Ancak dizinin senaryosunun yepyeni bir hikâyeye dönüştürüldüğü öğrenildi. Memduh Ün’ün yönettiği 1982 yapımı “Gülsüm Ana” filmi, çocuklarıyla kan davasından kaçıp büyük şehirde kapıcılık yapan çilekeş bir köylü kadınının büyük mücadelesini konu alıyordu.

Henüz kanalı belli olmayan dizide Nurgül Yeşilçay’a başrolde flaş bir ismin eşlik edeceği öne sürüldü. İddiaya göre daha önce gelen dizi tekliflerinden bölüm başına 200 bin TL istediği gündeme gelen Mahsun Kırmızıgül’e, bu iddialı projede Yeşilçay’ın partneri olması önerildi. Öte yandan Tims&B’yle dizi çekmek için prensipte anlaştığı ortaya çıkan Mahsun Kırmızıgül ile ilgili bir süredir bir başka iddia daha dolaşıyordu.

Sahneleri bırakıp sinemada kariyer yapan Kırmızıgül’ün aynı yapım şirketinin Adana’da çekilecek “Bir Zamanlar Çukurova’da” dizisinde de oyuncu olarak adı geçiyordu. Ancak sanatçının Nurgül Yeşilçay’ın rol alacağı dizi projesiyle görüştüğü konuşuluyor. Gülsüm Ana dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu.

Yorumlar

Misafir En beğenilen yorum
Bu terörist i seyreden de terörist tir